2009 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2009 жылғы 30 қыркүйектегі № 187 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қазанда № 9-12-121 тіркелді
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 3-тармағының 4) тармақшасына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысының 2-тармағына сәйкес, Қарабалық ауданы әкімінің 2009 жылғы 28 қыркүйектегі № 01-09/1152 хатын қарастырып, Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы беру түрінде әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            Ж. Есқабылова
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Төлебаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________________ Н. Бодня
30.09.2009
"Қарабалық ауданының
ауылшаруашылық бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ А. Бейсембаев
30.09.2009

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2009 год
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 30 сентября 2009 года № 187. Зарегистрировано Управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 9 октября 2009 года № 9-12-121
В соответствии с подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 18 февраля 2009 года № 183, рассмотрев письмо акима Карабалыкского района от 28 сентября 2009 года № 01-09/1152 Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить меры социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты на 2009 год, в виде предоставления подъемного пособия в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии                        Ж. Искабылова
Секретарь
районного маслихата                        А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного планирования
Карабалыкского района"
___________________ Н. Бодня
30.09.2009
Начальник государственного учреждения
"Отдел сельского хозяйства
Карабалыкского района"
___________________ А. Бейсембаев
30.09.2009