Есенкөл ауылдық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атауларын беру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданың Есенкөл ауылдық округінің әкімінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысы Қарабалық ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 ақпанда № 9-12-96 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округі әкімінің 20.06.2014 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңын 35 бабы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылым туралы" Заңы 14 бабы, 4 тармағының негізінде Есенкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Есенкөл ауылдық округінің елді мекендерінің құрама бөлімдер атаулары қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімі Есенкөл
ауылдық округінің
Л. Брагина
Есенкөл ауылдық округі әкімінің
2009 жылғы 27 қаңтардағы
№ 1 шешіміне қосымша
Есенкөл ауылдық округінің елді мекендерінің
құрама бөлімдер атауы
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округі әкімінің 28.09.2016 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.08.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1. Лесное ауылы:
1) Красногорская көшесі
2) Целинная көшесі
3) Шевченко көшесі
4) Бейбітшілик көшесі
5) Спортивная көшесі
6) Жана көшесі
7) Жастар көшесі
8) Мектеп көшесі
9) Комсомольская көшесі
10) Парковая көшесі
11) Садовая көшесі
12) Әскер көшесі
14) Озерный көшесі
15) Целинный көшесі
16) Орман көшесі
17) Школьная көшесі
18) Берлинская көшесі.
2. алып тасталды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округі әкімінің 28.09.2016 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. алып тасталды – Қостанай облысы Қарабалық ауданы Есенкөл ауылдық округі әкімінің 29.08.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

О присвоении наименований составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа
Решение акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 27 января 2009 года № 1. Зарегистрировано управлением юстиции Карабалыкского района Костанайской области 16 февраля 2009 года № 9-12-96.
Сноска. В заголовке и далее по тексту на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменены словами "ауылдық", "ауылы" - решением акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 20.06.2014 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Есенкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования составных частей населенных пунктов Есенкольского сельского округа согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Есенкольского
сельского округа Л. Брагина
Приложение
к решению акима
сельского округа
от 27 января 2009 года
№ 1
О присвоении наименований составных частей
населенных пунктов Есенкольского сельского округа
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 28.09.2016 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.08.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. село Лесное:
1) улица Красногорская
2) улица Целинная
3) улица Шевченко
4) улица Бейбітшілик
5) улица Спортивная
6) улица Жана
7) улица Жастар
8) улица Мектеп
9) улица Комсомольская
10) улица Парковая
11) улица Садовая
13) улица Әскер
14) улица Озерная
15) улица Целинная
16) улица Орман
17) улица Школьная
18) улица Берлинская
2. исключен решением акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 28.09.2016 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. исключен решением акима Есенкольского сельского округа Карабалыкского района Костанайской области от 29.08.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).