2010 жылы шақыру учаскесіне 1993 жылғы туған еркек жынысты азаматтардың тіркеуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 8 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қаңтарда № 9-13-100 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17-бабына сәйкес Қарасу ауданының әкiмі ШЕШТІ:
1. 2010 жылдың қаңтардан бастап наурызға дейiн "Қостанай облысы Қарасу ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесiне аудан аумағындағы 1993 жылғы туған еркек жынысты азаматтардың тіркеуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қарасу ауылында шақыру пункті ұйымдастырылсын.
3. Қостанай облысы әкімдігі Денсаулық сақтау басқармасы "Қарасу   аудандық ауруханасы" (келісім бойынша) мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері "Қостанай облысы Қарасу ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесімен бірлесіп тіркеу жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз етуін ұсыныс етілсін.
4. Ауылдар мен ауылдық округтердiң әкiмдерi:
1) тіркеуді өту үшін комиссияға азаматтардың келуін қамтамасыз етсін;
2) азаматтарды шақыру учаскесіне жеткізу үшін iлесiп жүретiн адамдарды берсін, тасымалдаған кезде жазатайым оқиғаларды болдырмау үшін шаралар қолдансын.
5. "Қарасу ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі шақыру учаскелеріне азаматтардың тіркеуімен байланысты іс-шараларды қаржыландыруы "Қостанай облысы Қарасу ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шығыстар сметасында қарастырылған қаржы бөлу есебінен жүзеге асырсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б.Қ. Бекеновке жүктелсiн.
7. Осы шешім оны алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауданының әкімі                     Қ. Ахметов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы Қарасу ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ А. Мұқашев
20.12.2009
"Қарасу ауданының әкімдігінің бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ И. Горлова
20.12.2009

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1993 года рождения к призывному участку в 2010 году
Решение акима Карасуского района Костанайской области от 20 декабря 2009 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 6 января 2010 года № 9-13-100
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" аким Карасуского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе–марте 2010 года на территории района приписку граждан мужского пола 1993 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Карасуского района Костанайской области".
2. Организовать призывной пункт в селе Карасу.
3. Рекомендовать главному врачу государственного коммунального казенного предприятия "Карасуская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области (по согласованию) совместно с государственным учреждением "Отдел по делам обороны Карасуского района Костанайской области" (по согласованию) обеспечить мероприятия по приписке.
4. Акимам сел и сельских округов:
1) обеспечить явку граждан на комиссию для прохождения приписки;
2) выделить сопровождающих лиц для доставки граждан на призывной участок, принять меры для предотвращения несчастных случаев при перевозке.
5. Государственному учреждению "Отдел финансов акимата Карасуского района" финансирование мероприятий, связанных с припиской граждан к призывным участкам осуществлять за счет ассигнований, предусмотренных в смете расходов государственного учреждения "Отдел по делам обороны Карасуского района Костанайской области".
6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Бекенова Б.К.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского района                    К. Ахметов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Карасуского
района Костанайской области"
______________ А. Мукашев
20.12.2009
Начальник государственного учреждения
"Отдел финансов акимата Карасуского
района Костанайской области"
______________ И. Горлова
20.12.2009