Бір жолғы талондардың күнын бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданың мәслихатының 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 140 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 ақпанда № 9-14-101 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009.04.21 № 182 шешімімен .

Об утверждении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 января 2009 года № 140. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 20 февраля 2009 года № 9-14-101. Утратило силу - решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 182
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.04.2009 № 182.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV ҚРЗ "Салықтар және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы" Кодексін (Салық кодексі) әрекетке енгізу туралы Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына, Қостанай ауданы бойынша салық басқармасының 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 39-08-ӨеТБ/329 хатына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бір жолғы талондар бойынша келесі ставкілер белгіленсін:
Рет саны
Қызмет түрлері
Ең аз есептік көрсеткіштен талондардың пайыздық құны
нарықтың 2-санаты
нарық сыртында
1.
Өткізу (жабық бөлімдерде іске асырылатын қызметтен басқалары):

В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан о введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года № 100-IV ЗРК, письмом налогового управления по Костанайскому району от 15 января 2009 года № 39-08-ОАНП/329 Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить следующие ставки по разовым талонам:
п/п
Виды деятельности
Стоимость талонов
в % от
минимального
расчетного
показателя
2 категория
рынка
вне
рынка
1.
Реализация (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях):

16,8
2. Осы шешім баспасөзде алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Қостанай аудандық мәслихатының 2002 жылғы 24 желтоқсандағы № 152 "Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2003 жылғы 8 қаңтарда 1962 нөмірімен тіркелген, 2003 жылғы 17 қаңтардағы № 3 "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды), 2006 жылғы 27 шілдедегі № 327 "Қостанай аудандық мәслихатының 2002 жылғы 24 желтоқсандағы № 152 "Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2006 жылғы 18 тамызда 9-14-44 нөмірімен тіркелген, 2006 жылғы 25 тамаыздағы № 33 "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       С. Есментаев
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Н. Төлепов

16,8
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Признать утратившими силу решения Костанайского районного маслихата от 24 декабря 2002 года № 152 "Об утверждении стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 8 января 2003 года под № 1962, опубликовано в районной газете "Көзқарас-Взгляд" от 17 января 2003 года № 3), от 27 июля 2006 года № 327 "О внесении дополнений в решение Костанайского районного маслихата от 24 декабря 2002 года № 152 "Об утверждении стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 августа 2006 года под № 9-14-44, опубликовано в районной газете "Көзқарас-Взгляд" от 25 августа 2006 года № 33).
Председатель                               С.Есментаев
внеочередной сессии
Костанайского районного маслихата
Секретарь                                  Н.Тулепов
Костанайского районного маслихата