Бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 182 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 25 мамырда № 9-14-108 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 75 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2012.12.20 № 75 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының "Салықтар және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы" Кодексін (Салық кодексі) әрекетке енгізу туралы" Заңының 36-бабына, Қостанай ауданы бойынша салық басқармасының 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 39-08-ӨеТБ/1610 хатына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Дүркін-дүркін сипаттағы қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар бір жолғы талондар құны 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 350 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді) шешімімен.
2. Базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға бір жолғы талондар құны 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2010.10.22 № 350 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді) шешімімен.
3. Мәслихаттың 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 140 "Бір жолғы талондардың құнын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-101 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 27 ақпандағы "Көзқарас-Взгляд" газетінде жарияланды) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы                       Ю. Чеховский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Н.Төлепов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
қаржы Министрлігінің
салық комитеті Қостанай
облысы бойынша салық
Департаментінің Қостанай
ауданы бойынша салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________ Б. Сулейменов
2009 жылғы 24 сәуірде
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ В. Осадчая
2009 жылғы 24 сәуірде
Мәслихаттың
2009 жылғы 21 сәуірдегі
№ 182 шешіміне 1-қосымша
Дүркін-дүркін сипаттағы қызметтерді жүзеге
асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары,
оралмандар бір жолғы талондар құны

Об установлении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 182. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 25 мая 2009 года № 9-14-108. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20 декабря 2012 года № 75
Сноска. Утратило силу - Решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 20.12.2012 № 75.
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), письмом налогового управления по Костанайскому району от 17 апреля 2009 года № 39-08-ОАНП/1610 маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер, согласно приложению 1.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.10.2010 № 350 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 2.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 22.10.2010 № 350 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении стоимости разовых талонов" от 16 января 2009 года № 140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-14-101, опубликовано 27 февраля 2009 года в газете "Көзқарас-Взгляд").
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        Ю. Чеховский
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        Н. Тулепов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Костанайскому району налогового
Департамента по Костанайской области
налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
___________ Б. Сулейменов
24.04.2009
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов"
акимата Костанайского района
___________ В. Осадчая
24.04.2009
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 апреля 2009 года № 182
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, деятельность которых носит эпизодический характер