Ауылдық (селолық) мекенде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет азаматтық қызметкерлерінің жиырма бес пайыздан кем емес көтерілген лауазымдық жалақы мен тарифтік ставкалар мөлшерін 2010 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 256 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда № 9-14-117 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына, 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабының 2-тармағына сәйкес мәслихат ШЕШТІ:
1. Ауылдық (селолық) мекенде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет азаматтық қызметкерлеріне лауазымдық жалақы мен тарифтік ставкалар мөлшерін жиырма бес пайыздан кем емес көтеру қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын азаматтық қызметкерлердің еңбекақылары мен еңбекақы мөлшерін салыстыру бойынша 2010 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен 2010 жылдың 1 қаңтарынан белгіленсін.
2. Осы шешім баспасөзде алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған іс-әрекеттерге таратылады.
Қостанай аудандық мәслихатының
оныншы сессиясының төрағасы                А. Фищук
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                    А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімиятының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                   З. Кенжегарина

Об установлении повышенных, не менее чем на двадцать пять процентов, должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры работающим в аульной (сельской) местности, за счет средств районного бюджета на 2010 год
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 23 декабря 2009 года № 256. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 31 декабря 2009 года № 9-14-117
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года маслихат РЕШИЛ:
1. Установить с 1 января 2010 года повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры, работающих в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2010 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, и распространяются на действия, возникшие с 1 января 2010 года.
Председатель десятой сессии
Костанайского районного маслихата             А. Фищук
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата Костанайского района            З. Кенжегарина