Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданың мәслихатының 2009 жылғы 21 қаңтардағы № 157 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданың Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қаңтарда № 9-15-98 тіркелді
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 2–тармағын, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18 - бабының 4-тармағын орындау мақсатында, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда 2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Л. Тихоненко
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам образования, культуры, социального обеспечения, работающим в аульной (сельской) местности
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 января 2009 года № 157. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 29 января 2009 года № 9-15-98
Во исполнении пункта 2 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", а также в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам образования, культуры, социального обеспечения, работающим в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2009 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Л. Тихоненко
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО