Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 259 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 желтоқсанда № 9-15-120 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 184 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 25.10.2013 № 184 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 2–тармағына, 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 4-тармағын орындау мақсатында, сондай-ақ 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда арналған аудандық бюджет қаражаты есебінен жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
Қазақстан Республикасы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г. Айсенова

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам образования, культуры, социального обеспечения работающим в аульной (сельской) местности
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 22 декабря 2009 года № 259. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 30 декабря 2009 года № 9-15-120. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 25 октября 2013 года № 184
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 25.10.2013 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Во исполнении пункта 2 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, а также в соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышение на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам образования, культуры, социального обеспечения, работающим в аульной (сельской) местности по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского района"
Мендыкаринского района Костанайской
области Республики Казахстан
______________________ Г. Айсенова