2009 жылға арналған кәсіпорындар тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемін бекіту туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 38 қаулысы. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 ақпанда № 9-17-75 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010.01.05 № 2 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 5-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабына, 2009 жылға арналған Сарыкөл ауданының бюджетін жүзеге асыру мақсатында Сарыкөл ауданының әкімдігі сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылға арналған кәсіпорындар тізбесі, жұмыссыздар және толық емес жұмыс уақыты режимiнде жұмыспен қамтылған қызметкерлер үшін үйымдастырылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2009.10.21 № 287 қаулысымен.
2. Қоғамдық жұмыстарға қатысушылардың еңбекақысына, тиісті жылға республикалық бюджет туралы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақының бір жарымдық көлемінде төленген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру және әлеуметтік салық қорына әлеуметтік аударымдарға жұмыс берішілердің шығыны аудандық бюджет қаражатынан өтеледі. Бюджет қаражаты жұмыс берушілердің есеп шотына аударылады.
3. Берілген қаулының орындалуына бақылау жасау Сарыкөл ауданы әкімінің орынбасары Ә.Б. Асановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                К. Ғабдулин
Әкiмдiктiң
2009 жылғы 23 қаңтардағы
№ 38 қаулысымен бекiтiлген
2009 жылға арналған кәсіпорындардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемі
Кәсіпорын-
ның атауы
Қоғамдық жұмыстар
түрлерінің тізбесі
Жұмыс
көлемі
Адам
күн,
саны
"Жаңа Тілек" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Барвинов
ауылы
Комсомольская,
Шевченко, Новая,
Степная, Урицкий,
Целинная, Юбилейная,
Украинская, Казахская,
көшелерінің аумағын
жинауға арам өсімдікті
жұлып көмектесу.
15190 ш.м
218
Веселый
Подол ауылы
Аумағын жинауға және
ескерткіштерді
жөндеуіне қатысу.
Аймақты экологиялық
сауықтыру (аумақты
көгалдандыру мен
көріктендіру).
Жолдарды шұнқырлы
жөндеуіне қатысу
Мәдениет үйі, әкімдік,
Юбилейная,
Комсомольская,
Школьная, Целинная,
Грушко, Механизаторлар
көшелерінің аумағын
жинауға көмектесу.
Әкімдік
ғимаратын,ауылдық
амбулаториясын,
ауылдық клубын
жөндеуге қатысу.
2230 ш.м
360 ш.м
1100 ш.м
62320 ш.м
1450 ш.м
22
22
44

Об утверждении перечня предприятий, видов и объемов общественных работ на 2009 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 23 января 2009 года № 38. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 18 февраля 2009 года № 9-17-75. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 5 января 2010 года № 2
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 05.01.2010 № 2.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и в целях реализации бюджета Сарыкольского района на 2009 год акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, виды и объемы общественных работ, организуемых для безработных и для работников занятых в режиме неполного рабочего времени на 2009 год.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Сарыкольского района Костанайской области от 21.10.2009 № 287.
2. Районный бюджет возмещает расходы работодателей на оплату труда участников общественных работ в полуторном размере минимальной заработной платы, установленной Законом о республиканском бюджете на соответствующий год, на социальные отчисления в фонд государственного социального страхования и социальный налог. Бюджетные средства перечисляются на расчетные счета работодателей.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сарыкольского района Асанова А.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Габдулин
Утверждено
постановлением акимата
от 23 января 2009 года № 38
Перечень предприятий, виды и объемы
общественных работ на 2009 год
Наименование
предприятия
Перечень видов
общественных работ
Объемы
работ
Количество
человека/
дней
Государственное коммунальное предприятие
"Жана Тiлек"
село
Барвиновка
Помощь в уборке
территории улиц с
удалением сорной
растительности:
Комсомольской,
Шевченко, Новая,
Степная, Целинная,
Юбилейная,
Украинская,
Казахская
15190
кв.м
218
село
Весело-
подольское
Участие в уборке
территории и
ремонт памятников
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
благоустройство
территории)
Участие в ямочном
ремонте дорог
Помощь в уборке
территории дома
культуры, акимата,
улиц: Юбилейная,
Комсомольская,
Школьная,
Целинная, Грушко,
Механизаторов
Участие в ремонте
здания акимата,
сельской
амбулатории,
сельского клуба
2230
кв.м
360 кв.м
1100
кв.м
62320
кв.м
1450
кв.м
22
22
44

216
40
Златоуст
ауылы
Әкімдік,
фельдшерлік-акушерлік
пункт, пошта
аумақтарын күн сайын
жинауға көмектесу.
Аумақты көгалдандыру,
гүл өсіру.
Ленин, 1 Май, Целинная
көшелерін шұңқырлы
жөндеу.
Фельдшерлік-акушерлік
пунктті, әкімдікті,
Краснодон орта
мектебін жөндеуге
қатысу.
3240 ш.м
150 ш.м
1150 ш.м
9462 ш.м
170
109
46
451
Күнтимес
ауылы
Ескерткіштерді қалпына
келтіруге және
жөндеуіне қатысу.
Ауыл аумағын жинауға
көмек көрсету.
Ш. Уәлиханов атындағы
мектебін жөндеуіне
қатысу.
150 ш.м
1240 ш.м
2270 ш.м
20
62
90
Новое ауылы
Аймақты экологиялық
сауықтыру
(көгалдандыру мен
көріктендіру).
Әкімдік ғимаратын
жөндеу.
Центральная, Школьная
көшелерінің жолдарын
шұңқырлы жөндеу.
780 ш.м
336 бірлік
1185 ш.м
1150 ш.м
60
44
46
Қараоба
ауылы
Аймақты экологиялық
сауықтыру
(көгалдандыру мен
көріктендіру).
Клуб және кітапхана
ғимараттарын жөндеуге
қатысу. Центральная,
Дружба народов
көшелерінің жолдарын
шұңқырлы жөндеу.
336 бірлік
780 ш.м
1185 ш.м
1150 ш.м
60
44
46
Комсомол
ауылы
Ауылдың аумағын
жинауына көмек
көрсету.
Ауылдық дәрігерлік
амбулаторияны жөндеуге
қатысу.
25400 ш.м
294 ш.м
40
22
Қоскөл
ауылы
Ауылдың аумағын
жинауына көмек
көрсету.
Фельдшерлік- акушерлік
пунктті, мектеп
ғимаратын жөндеуге
қатысу
26140 ш.м
2316 ш.м
44
63
Ленинское
ауылы
Ауылдық дәрігерлік
амбулаториясын
жөндеуге қатысу.
2610 ш.м
22
Ленинград
ауылы
Әкімдік, мектеп
аумағын жинауына көмек
көрсету.
Орта мектепті,
медициналық пунктті,
кітапхананы жөндеуге
қатысу.
Ескерткіштерді
жөндеуге қатысу.
Аймақты экологиялық
сауықтыру
(көгалдандыру және
гүл өсіру).
4800 ш.м
600 ш.м
7 дана
290 ш.м.
110 бірлік
42
21
21
21
Вишневка
ауылы
Мектеп, клуб,
кітапхананың аумағын
жинауына көмек
көрсету.
Мектеп, клуб,
кітапхананы жөндеуге
қатысу
4800 ш.м
600 ш.м
42
42
Қарашілік
ауылы
Мектеп, клуб,
кітапхананы жинауына
көмек көрсету.
Мектеп, клуб,
кітапхананы жөндеуге
қатысу.
2400 ш.м
600 ш.м
21
42
Большие
Дубравы
ауылы
Абай, Шевченко,Урицкий
көшелері бойынша су
өткізетін құбырларды
тазарту және аумағын
жинау.
Большие Дубравы
ауылынан Еңбек ауылына
дейін жолдарды
шұңқырлы жөндеу.
Ескерткіштерді жөндеу.
Аймақты экологиялық
сауықтыру
(көгалдандыру мен
көріктендіру).
Шевченко, Лесная,
Целинная көшелерін
жинауға көмек көрсету.
Әкімдік,
фельдшерлік-акушерлік
пункттің ғимараттарын
ағымды жөндеуіне
қатысу.
600 ш.м
1050 ш.м
270 ш.м
1350 ш.м
24 бірлік
2080 ш.м
6910 ш.м
22
42
21
21
175
23
Маяк ауылы
Әкімдік, мәдениет үйі,
Оразбеков, Мира,
Спортивная көшелерінің
аумағын жинауға
көмектесу.
Оразбеков, Юбилейная,
Рүстем, Карычева,
Спортивная көшелерінің
жолдарын жөндеуге
қатысу.
Әкімдік, дәрігерлік
амбулатория, орта
мектеп ғимараттарын
жөндеуге қатысу.
Аймақты экологиялық
сауықтыру
(көгалдандыру және
көріктендіру).
65440 ш.м
2625 ш.м
4248 ш.м
420 бірлік
300 ш.м

216
40
село
Златоуст
село
Кунтемис
Помощь в
ежедневной очистке
улиц, территорий
акимата,
фельдшерско-
акушерского
пункта, почты
Озеленение
территории,
посадка цветов
Ямочный ремонт
дорог по улицам:
Ленина, 1 Мая,
Целинной
Участие в ремонте
фельдшерско-
акушерского
пункта, акимата,
Краснодонской
средней школы
Участие в
восстановлении и
ремонте
памятников
Помощь в уборке
территории села
Участие в ремонте
школы имени
Ч. Валиханова
3240
кв.м
150 кв.м
1150
кв.м
9462
кв.м
150 кв.м
1240
кв.м
2270
кв.м
170
109
46
451
20
62
90
село Новое
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
благоустройство)
Ремонт здания
акимата
Ямочный ремонт
дорог улиц:
Центральная,
Школьная
780 кв.м
336 шт.
1185
кв.м
1150
кв.м
60
44
46
село Кара-Оба
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
благоустройство)
Ремонт здания
клуба и библиотеки
Ямочный ремонт
дорог улиц:
Центральная,
Дружбы народов
336 шт
780 кв.м
1185
кв.м
1150
кв.м
60
44
46
село
Комсомольское
Помощь в уборке
территории села
Участие в ремонте
сельской врачебной
амбулатории
25400
кв.м
294 кв.м
40
22
село Коскуль
Помощь в уборке
территории села
Участие в ремонте
здания школы,
фельдшерско-
акушерского
пункта
26140
кв.м
2316
кв.м
44
63
село Ленинское
Участие в ремонте здания сельской врачебной амбулатории.
2610
кв.м
22
село
Ленинградское
Помощь в уборке
территории
акимата, школы
Участие в ремонте
средней школы,
медицинского
пункта,
библиотеки
Участие в ремонте
памятников
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
выращивание
цветов)
4800
кв.м
600 кв.м
7 шт
290 кв.м
110 шт
42
21
21
21
село Вишневка
Помощь в уборке
территории школы,
клуба, библиотеки
Участие в ремонте
школы, библиотеки,
клуба
4800
кв.м
600 кв.м
42
42
село Карачилик
Помощь в уборке
территории школы,
клуба, библиотеки
Участие в ремонте
школы, клуба,
библиотеки
2400
кв.м
600 кв.м
21
42
село Большие
Дубравы
Уборка территории
и очистка
пропускных труб по
улицам: Абая,
Шевченко,
Урицкого Ямочный
ремонт дорог от
села Большие
Дубравы до села
Енбек Ремонт
памятников
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
благоустройство)
Помощь в уборке
улиц: Шевченко,
Лесная, Целинная
Участие в текущем
ремонте зданий
акимата,
фельдшерско-
акушерского
пункта
600 кв.м
1050
кв.м
270 кв.м
1350
кв.м
24 шт
2080
кв.м
6910
кв.м
22
42
21
21
175
23
село Маяк
Помощь в уборке
территории
акимата, дома
культуры, улиц:
Уразбекова, Мира,
Спортивная
Участие в ремонте
дорог по улицам:
Уразбекова,
Рустема,
Юбилейная,
Карычева,
Спортивной
Участие в ремонте
здания акимата,
средней школы,
врачебной
амбулатории
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
благоустройство)
65440
кв.м
2625
кв.м
4248
кв.м
420 шт
300 кв.м

266
105
105
64
Крылов
ауылы
Орталық көшені жинауға
көмектесу.
2640 ш.м
66
Островное
ауылы
Фельдшерлік–акушерлік
пунктті, кітапхана,
мектептi жөндеуге
қатысу
7201 ш.м
44
Сорочин
ауылы
Орталық көшені жинауға
көмектесу. Мектеп,
клуб ғимараттарын
жөндеуге қатысу.
1000 ш.м
1170 ш.м
22
44
Мелито-
поль ауылы
Орталық көшенің
аумағын жинауға
көмектесу.
Фельдшерлік-акушерлік
пунктін және мектеп
ғимаратын жөндеуге
қатысу.
1000 ш.м
500 ш.м
22
22
Севастополь
ауылы
Көшелер бойынша су
өткізетін құбырларды
тазарту.
Ленин, Центральная
көшелерінің аумағын
жинауға көмектесу.
Ауылдық кітапхананы,
әкімдіктің ғимаратын,
ауылдық дәрігерлік
амбулаторияны, орта
мектепті жөндеуге
қатысу.
205 ш.м
1700 ш.м
2518 ш.м
22
108
108
Тағыл ауылы
Молодежная, Тыңға 20
жыл, Новостройка,
Гагарин көшелерінде
өткiзу құбырларын
қолмен тазарту.
Жол бойын жинауға
көмектесу, су
құбырларын тазарту,
арықтарды, ағынды
арықтарды, шөпті шабу,
арам өсімдікті жұлу.
Ескерткіштерді
жөндеуге қатысу.
Аумақты экологиялық
сауықтыру
(көгалдандыру және
көріктендіру).
Әкімдік,
фельдшерлік-акушерлік
пункті, мәдениет
үйінiң ғимараттарын
жөндеуге қатысу.
50 лет СССР, Миронов,
Ленин, Горький
көшелерi бойынша
жолдарды шұңқырлы
жөндеу.
4004 ш.м
142 бірлік
4892 ш.м
656 ш.м
184 бірлік
30 ш.м
1182 ш.м
380 ш.м
44
460
22
43
88
44
Ермаковка
ауылы
Ауыл аумағын жинауына
көмек көрсету.
Ескерткіштерді
жөндеуге қатысу.
1242 ш.м
2 бірлік
980 ш.м
44
44
Соналы
ауылы
Ауылдың аумағын
жинауына көмек
көрсету.
1538 ш.м
90
Тимирязев
ауылы
Мир, Лесная, Школьная,
Новоселов, Шевченко
көшелерін жинауға
көмек көрсету.
Аумақты экологиялық
сауықтыру
(көгалдандыру және
көріктендіру).
Ауылдық мектепті
жөндеуге қатысу.
Ескерткіштерді
жөндеуге қатысу.
1220 ш.м
2560 ш.м
200 бірлік
2353 ш.м
270 ш.м
44
42
44
21
Павлыш-
Спасское
ауылы
Орталық көшесінің
аумағын жинауға көмек
көрсету.
1150 ш.м
40
Урожайное
ауылы
Ескiрткiштердi қалпына
келтiру және жөндеуге
қатысу.
Әкімдік, демалыс
клубы, стадион, Ленин,
Чехов, Херсонская,
Школьная, Титов,
Урожайная, Целинная
көшелерінің аумағын
көріктендіру мен
жинауға көмек көрсету.
Фельдшерлік-акушерлік
пункті, әкімдік,
мектеп, демалыс
клубының ғимараттарын
жөндеуге қатысу.
Херсонская, Школьная,
Урожайная, Ленин,
Чехов, Титов көшелері
бойынша жолдарды
шұңқырлы жөндеуге
қатысу.
750 ш.м
3 бiрлiк
40530 ш.м
1485 ш.м
1050 ш.м
44
176
66
44
Сарыкөл
кентi
Аумақ жинауға
көмектесу:
Пушкин, Абай,
Павших-Борцов,
Юбилейная,
Меңдеке-Батыр,
Әлібек-Батыр көшелері
бойынша су өткізетін
құбырларды және
каналдарды мұздан және
қардан тазарту.
Ленин, Пушкин, Абай,
Юбилейная, Меңдеке
Батыр, Әлібек Батыр,
Миронов, Партизанская
көшелерінің ағымды
жолдарын және
тротуарларды ағымды
ұстау.
Орталық алаңын, Жеңіс,
Павших Борцов
саябағының аумағын
күнделікті жинау, арам
өсімдікті жұлып,
зираттарды
санитарлық тазарту.
Павших Борцов
ескерткішін, Жеңіс
ескерткішін, стелла,
құрмет тақтасын
қалпына келтіру және
жөндеу.
Аумақты экологиялық
сауықтыру (гүл өсіру,
ағаш отырғызу,
бұталарды шабу).
Аудандық қоқыстар
үйіндісі аумағын
жинауға қатысу:
қоқысты жинау және
тұрмыс қалдықтарын
машинаға іріктеп тиеу,
полигон маңайындағы
бұталарды шабу,
полигонға дейінгі жол
бойындағы шөпті шабу.
18000 ш.м
103095 ш.м
171200 ш.м
47520 ш.м
945 бірлік
7470 ш.м
9630 ш.м

266
105
105
64
село Крыловка
Помощь в уборке
территории
центральной улицы
2640
кв.м
66
село Островное
Участие в ремонте
школы, фельдшерско
-акушерского
пункта,
библиотеки
7201
кв.м
44
село Сорочинка
Помощь в уборке
центральной улицы
Участие в ремонте
здания школы,
клуба
1000
кв.м
1170
кв.м
22
44
село
Мелитополь
Помощь в уборке
центральной улицы
Участие в ремонте
здания фельдшерско
-акушерского
пункта и школы
1000
кв.м
500 кв.м
22
22
село Севасто-
польское
Очистка пропускных
труб по улицам.
Помощь в уборке
территории улиц:
Ленина,
Центральная
Участие в ремонте
сельской
библиотеки,
сельской врачебной
амбулатории,
здания акимата,
средней школы
205 кв.м
1700
кв.м
2518
кв.м
22
108
108
село
Тагильское
Ручная очистка
пропускных труб по
улицам:
Молодежная, 20 лет
Целины,
Новостройка,
Гагарина Помощь в
уборке придорожной
части, очистка
водопропусков,
арыков, сточных
канав, скашивание
травы, вырубка
сорной
растительности
Участие в ремонт
памятников
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
благоустройство)
Участие в ремонте
зданий акимата,
дома культуры,
фельдшерского-
акушерского
пункта
Ямочный ремонт
дорог по улицам:
50 лет СССР,
Миронова, Ленина,
Горького.
4004
кв.м
142 шт
4892
кв.м
656
кв.м
184 шт
30 кв.м
1182
кв.м
380 кв.м
44
460
22
43
88
44
село Ермаковка
Помощь в уборке
территории села
Участие в ремонте
памятников.
1242
кв.м
2 шт
980 кв.м
44
44
село Соналы
Помощь в уборке
территории села.
1538
кв.м
90
село
Тимирязево
Помощь в уборке
территории улиц:
Мира, Лесная,
Школьная,
Новоселов,
Шевченко
Экологическое
оздоровление
региона
(озеленение и
благоустройство)
Участие в ремонте
сельской школы.
Участие в ремонте
памятников.
1220
кв.м
2560
кв.м
200 шт
2353
кв.м
270 кв.м
44
42
44
21
село
Павлыш-
Спасское
Помощь в уборке
территории улицы
Центральная.
1150
кв.м
40
село Урожайное
Участие в
восстановлении и
ремонте памятников
Помощь в уборке и
благоустройстве
территории
акимата, клуба
досуга, стадиона,
улиц Ленина,
Чехова,
Херсонская,
Школьная, Титова,
Урожайная,
Целинная.
Участие в ремонте
зданий
фельдшерского-
акушерского пункта, акимата, почты, клуба досуга, школы.
Участие в ямочном
ремонте дорог по
улицам:
Херсонская,
Школьная,
Урожайная, Ленина,
Чехова,Титова.
750 кв.м
3 ед
40530
кв.м
1485
кв.м
1050
кв.м
44
176
66
44
поселок
Сарыколь
Помощь в уборке
территории:
очистка
водопропускных
труб и каналов от
льда и снега по
улицам: Пушкина,
Абая, Павших
Борцов, Юбилейная,
Мендеке Батыра,
Алибек Батыра.
Текущее содержание
дорог и тротуаров
по улицам: Ленина,
Пушкина, Абая,
Юбилейная, Мендеке
Батыра, Алибек
Батыра, Миронова,
Партизанская.
Ежедневная уборка
центральной
площади, парков
Победы и Павших
Борцов с удалением
сорной
растительности,
санитарная уборка
кладбищ.
Участие в
восстановлении и
ремонте памятника
Павших Борцов,
памятника Победы,
стелы, досок
почета.
Экологическое
оздоровление
региона
(выращивание
цветов, посадка
деревьев, обрезка
кустарников).
Участие в уборке
территории
районной свалки:
сбор мусора и
сортировка бытовых
отходов с
погрузкой на
автомашину
вырубка кустарника
вдоль полигона,
скашивание травы
вдоль дороги к
полигону.
18000
кв.м
103095
кв.м
171200
кв.м
47520
кв.м
945 шт
7470
кв.м
9630
кв.м

192
711
428
176
435
304
Әкімдiк
Әкімдік ғимаратының
сыртқы және ішкi
жөндеуіне қатысу.
3300 ш.м
88
Мешіт
Мешіт аумағын жинауға
көмек көрсету.
Ғимараттың сыртқы
жөндеуіне қатысу.
5040 ш.м
3200 ш.м
63
66
Шіркеу
Шіркеу аумағын жинауға
көмек көрсету.
5860 ш.м
66
№ 1 Урицкий
орта
мектебі
Мектеп аумағын
күнсайын жинауға көмек
көрсету.
5740 ш.м
88
Сарыкөл
орта
мектебі
Мектеп аумағын жинауға
көмек көрсету (қолмен
шөп жұлу және оны
шығару).
Ішкі жөндеуде қатысу
(дәлiзi және спорт
залы).
11440 ш.м
2 тонна
3680 ш.м
41
41
Урицкий
орта
мектебі
Мектеп аумағын
қоқыстан, арам шөптен
жинауға көмек көрсету,
қолмен арам шөп және
шөп жұлу.
18000 ш.м
132
Ново-
Урицкий
орта
мектебі
Мектеп аумағын жинауға
көмек көрсету
Мектеп ғимаратының
және қазандықтың iшкi
жөндеуіне қатысу.
1430 ш.м
1000 ш.м
22
22
Балалар жас
-өспірімдер
спорт
мектебі
Стадион аумағын
жинауға көмек көрсету,
қолмен шөп жұлу.
Спорт залын және спорт
кешенін жөндеуге
қатысу.
13820 ш.м
3000 ш.м
44
46
"№ 4
Бөбекжай
балабақшасы
"МКҚК
Балабақша аумағын
тұрақты жинауға көмек
көрсету
6200 ш.м
132
"Сарыкөл
агробизнес
және құқық
колледжі"
МКҚК
Колледждің оқу
корпусын жөндеуге
қатысу (тамақтану
блогі, компьютерлік
сыныптар, дәлiздер,
дәретханалар)
9936 ш.м
216
"Өнер
мектебі"
МКҚК
Аумақта күнсайын
жинауға көмек көрсету
1220 ш.м
42
"Сарыкөл
аудандық
мәдениет
үйі" МКҚК
Мәдениет үйінің
аумағын, саябақ
аумағын, би алаңын
тұрақты жинау
(ағаштарды күту, шөпті
шабу).
986 дана
27000 ш.м
130
"Сарыкөл
ауданы
әкiмдiгiнiң
мәдениет
және
тiлдердi
дамыту
бөлiмiнiң
Сарыкөл
орталық
тандырылған
кітапха-
налық
жүйесi" ММ
Кітапхана аумағын
жинауға көмек көрсету.
Кітапхана ғимаратын
жөндеуге қатысу.
13400 ш.м
1125 ш.м
43
45
"Сарыкөл
орталық
аудандық
ауруханасы"
МКҚК
Орталық аудандық
аурухананың аумағын
күнсайын жинауға көмек
көрсету (ағаштарды
күту, шарбақтарды
ағарту, арам өсімдікті
жұлу)
5770 ш.м
215
"Сарыкөл
ауданының
қорғаныс
істер
бөлімі"
МКҚК
Әскерге шақырушылардың
жеке істерін
ресімдеуге көмек
көрсету, шақыру
қағаздарын жеткізу.
Күн сайын
50 іске
дейiн

192
711
428
176
435
304
Акимат
Участие в наружном
и внутреннем
ремонте здания
акимата.
3300 кв.м
88
Мечеть
Помощь в уборке
территории мечети.
Участие в наружном
ремонте здания.
5040
кв.м
3200
кв.м
63
66
Храм
Помощь в уборке территории храма.
5860
кв.м
66
Урицкая
средняя школа
№ 1
Помощь в уборке
территории школы.
5740
кв.м
88
Сарыкольская
средняя школа
Помощь в
ежедневной уборке
территории школы
(прополка травы
вручную и ее
вынос).
Участие во
внутреннем ремонте
(коридоры и
спортивный зал).
11440
кв.м
2 т.
3680
кв.м
41
41
Урицкая
средняя школа
Помощь в уборке
территории школы
от мусора, от
сорной травы,
прополка вручную и
скашивание травы.
18000
кв.м
132
Ново-Урицкая
средняя школа
Помощь в уборке
территории школы.
Участие во
внутреннем ремонте
здания школы и
котельни.
1430
кв.м
1000
кв.м
22
22
Детская
юношеская
спортивная
школа
Помощь в уборке
территории
стадиона, прополка
травы вручную.
Участие в ремонте
спортивного зала и
спортивного
комплекса.
13820
кв.м
3000
кв.м
44
46
ГККП "Ясли-сад
№ 4"
Регулярная уборка
территории
детского сада.
6200
кв.м
132
ГККП
"Сарыкольский
колледж
агробизнеса и
права"
Участие в ремонте
учебного корпуса
(блок питания,
компьютерные
классы, коридоры,
туалеты).
9936
кв.м
216
ГККП "Школа
искусств"
Помощь в
ежедневной уборке
территории.
1220
кв.м
42
ГККП
"Сарыкольский
районный дом
культуры"
Регулярная уборка
территории дома
культуры,
танцевальной
площадки, парка
(уход за
деревьями, покос
травы).
986 ш.
27000
кв.м
130
ГУ
"Сарыкольская
централизован-
ная
библиотечная
система отдела
культуры и
развития
языков акимата
Сарыкольского
района"
Помощь в уборке
территории
библиотеки.
Участие в ремонте
здания библиотеки.
13400
кв.м
1125
кв.м
43
45
ГККП
"Сарыкольская
центральная
районная
больница"
Помощь в
ежедневной уборке
территории (уход
за деревьями,
побелка забора,
удаление сорной
растительности)
5770
кв.м
215
ГУ "Отдел по
делам обороны
Сарыкольского
района"
Помощь в
оформлении личных
дел призывников,
доставка повесток.
до 50
дел
ежеднев-
но