Вишневка ауылының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 4 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қазанда № 9-17-84 тіркелді.
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округі әкімінің 20.12.2020 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округі әкімінің 20.12.2020 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Вишневка ауылындағы атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
№ 1 атауы жоқ көшеге - Бәйтерек көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшеге - Атақоныс көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшеге - Ақжол көшесі;
№ 4 атауы жоқ көшеге - Шаттық көшесі;
№ 5 атауы жоқ көшеге - Береке көшесі.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округі әкімінің 20.12.2020 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімі
С. Макаев

О наименовании составных частей села Вишневка
Решение акима Ленинградского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 25 сентября 2009 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 12 октября 2009 года № 9-17-84.
Сноска. Заголовок – в редакции решения акима Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 20.12.2020 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения аким Севастопольского сельского округа Сарыкольского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 20.12.2020 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить безымянным улицам в селе Вишневка следующие наименования:
безымянной улице № 1 - улица Байтерек;
безымянной улице № 2 - улица Атаконыс;
безымянной улице № 3 - улица Акжол;
безымянной улице № 4 - улица Шаттык;
безымянной улице № 5 - улица Береке.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области от 20.12.2020 № 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
С. Макаев