"2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсандағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № 173 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 9-18-87 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсанындағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нөмірі 9-18-75, "Шамшырақ" аудандық газетінің 2009 жылғы 8 қаңтарындағы басылымында жарияланған) бұдан бұрын өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсанындағы № 147 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылдың 19 қаңтарындағы № 149 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нөмірі 9-18-76, "Шамшырақ" аудандық газетінің 2009 жылғы 5 ақпандағы № 5 басылымында жарияланған):
Көрсетілген шешімнің 1 пункті жаңа редакцияда жазылсын:
2009 жылғы аудандық бюджет келесі көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) түсімдер – 1 572 527,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 658 078,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 829,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 912 290,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 593 317,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 8 500 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -29 290,0 мың теңге;
6) дефициті қаржыландыру (профициті пайдалану) – 29 290,0 мың теңге.
2-3 тармақта "5 302,0" деген сандар "6 015,0" деген сандармен ауыстырылсын.
Көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 2-5, 2-6, 2-7 пунктармен толықтырылсын:
"2-5. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте кадрларды қайта даярлау және аймақтық қамту стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде білім беру обьектілерін күрделі, ағымдағы жөңдеуге республикалық және облыстық бюджеттен 172 994,0 мың теңге сомасында түскен ағымдағы мақсатты трансферттер ескерілсін.
2-6. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте кадрларды қайта даярлау және аймақтық қамту стратегиясын жүзеге асыру шеңберінде кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде басымдық әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға республикалық және облыстық бюджеттен 5 800,0 мың теңге сомасында түскен ағымдағы мақсатты трансферттер ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 21 апреля 2009 года № 173. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 28 апреля 2009 года № 9-18-87
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение "О районном бюджете на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 147 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-75, 8 января 2009 года опубликовано в районной газете "Маяк"), ранее вносились изменения и дополнения: решением от 19 января 2009 года № 149 "О внесении изменений и дополнений в решение от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном бюджете на 2009 год" (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-76, 5 февраля 2009 года опубликовано в районной газете "Маяк" № 5):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложения 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 572 527,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 658 078,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1 330,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 829,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 912 290,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 593 317,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8 500 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 290,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 29 290,0 тысяч тенге.
В пункте 2-3 цифры "5 302,0" заменить цифрами "6 015,0".
Дополнить указанное решение пунктами 2-5, 2-6, 2-7 следующего содержания:
"2-5. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 172 994,0 тысячи тенге.
2-6. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов на финансирование приоритетных социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 5 800,0 тысяч тенге.

2-7. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте жастар тәжірибесі және әлеуметтік жұмыс орындары бағдарламасын кеңейтуге республикалық бюджеттен 9 889,0 мың теңге сомасында түскен ағымдағы мақсатты трансферттер ескерілсін.".
2. Берілген шешім қаржы жылына сәйкесті 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Он бесінші,
кезекті сессиясының
төрайымы                                  Қ. Қадамбаева
Аудандық
мәслихатының хатшысы                          Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ
Мәслихаттың
"2009 жылға арналған
аудандық бюджеті туралы"

2-7. Учесть в районном бюджете на 2009 год поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики в сумме 9 889,0 тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января соответствующего финансового года.
Председатель пятнадцатой,
очередной сессии                           К. Кадамбаева
Секретарь
районного маслихата                        Ж. Шинкин
Приложение 1
к решению маслихата
"О внесении изменений
и дополнений в решение