2009 жылғы ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы ұсыну туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі № 197 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 тамызда № 9-18-95 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7-бабы 3-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 қаулысымен бекітілген ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шаралары Ережесінің 2-тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорттың мамандарына жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы ұсынылсын.
2. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он жетінші, кезекті
сессиясының төрағасы                       О. Шкуратов
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ В. Пирог
2009.07.28 ж.
"Таран ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ В. Ересько
2009.07.28 ж.

О предоставлении подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2009 году
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 июля 2009 года № 197. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 6 августа 2009 года № 9-18-95
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", пунктом 2 Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить подъемное пособие специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2009 году, в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель семнадцатой,
очередной сессии                           О. Шкуратов
Секретарь
районного маслихата                        Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов Тарановского района"
____________________ В. Пирог
28.07.2009 г.
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Тарановского района"
____________________ В. Ересько
28.07.2009 г.