"2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсанындағы № 147 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы № 228 шешімі. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қарашада № 9-18-103 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" 2008 жылдың 25 желтоқсанындағы № 147 шешіміне өзгерістер енгізілсін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіміндегі нөмірі 9-18-75, "Шамшырақ" аудандық газетінің 2009 жылғы 8 қаңтарындағы басылымында жарияланған):
Көрсетілген шешімнің 1 пункті жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) түсімдер – 1 578 388,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 664 157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 164,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 116,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 910 951,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 581 278,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0;
4) қаржы активтерімен операция бойынша сальдо – 26 400 мың теңге;
5) бюджет дефициті (профициті) – -29 290,0 мың теңге;
6) дефициті қаржыландыру (профициті пайдалану) – 29 290,0 мың теңге.";
2-2 тармақта:
"38 348,0" деген сандар "36 787,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 194,0" деген сандар "7 998,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 082,0" деген сандар "10 527,9" деген сандармен ауыстырылсын;
"19 072,0" деген сандар "18 262,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2-3 тармақта "6 015,0" деген сандар "5 005,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2-4 тармақта "90 382,0" деген сандар "81 882,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2-9 тармағы алынып тасталсын;
6 тармақта "18 000,0" деген сандар "17 990,0" деген сандармен ауыстырылсын;
8 тармақта "1 153,0" деген сандар "1 226,0" деген сандармен ауыстырылсын;
Осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 2 қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жиырмасыншы, кезектен тыс
сессиясының төрайымы Л. Луценко
Аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Шинкин
КЕЛІСІЛДІ:
"Таран ауданы бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы Қ. Сәрсенбаев
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы В. Пирог
Мәслихаттың
"2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы"

О внесении изменений в решение от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 25 ноября 2009 года № 228. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 26 ноября 2009 года № 9-18-103
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение "О районном бюджете на 2009 год" от 25 декабря 2008 года № 147 (номер в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-18-75, опубликовано 8 января 2009 года в районной газете "Маяк"):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 578 388,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 664 157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 164,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 116,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 910 951,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 581 278,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26 400 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 290,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 29 290,0 тысяч тенге.";
в пункте 2-2:
цифры "38 348,0" заменить цифрами "36 787,9";
цифры "8 194,0" заменить цифрами "7 998,0";
цифры "11 082,0" заменить цифрами "10 527,9";
цифры "19 072,0" заменить цифрами "18 262,0";
в пункте 2-3 цифры "6 015,0" заменить цифрами "5 005,0";
в пункте 2-4 цифры "90 382,0" заменить цифрами "81 882,0";
пункт 2-9 исключить;
в пункте 6 цифры "18 000,0" заменить цифрами "17 990,0";
в пункте 8 цифры "1 153,0" заменить цифрами "1 226,0".
Приложения 1, 2 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель двадцатой,
внеочередной сессии                       Л. Луценко
Секретарь районного маслихата              Ж. Шинкин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по Тарановскому району"                К. Сарсенбаев
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"                В. Пирог
Приложение 1
к решению маслихата
"О внесении изменений и дополнений в решение"

25 желтоқсан 2008 жылғы № 147 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
25 қараша 2009 жылғы № 228 шешіміне 2 қосымша
Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды)
іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын құрастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған
бюджеттік бағдарламаларды бөлумен 2009 жылға аудандық
бюджеті дамытудың бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ИНВЕСТИЦИЯЛЫҚ ЖОБАЛАР
4
Бiлiм беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер

от 25 декабря 2008 года № 147 "О районном
бюджете на 2009 год" от 25 ноября 2009 года № 228
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета
на 2009 год с разделением на бюджетные программы,
направленные на реализацию бюджетных инвестиционных
проектов (программ) и на формирование или увеличение
уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа          Наименование
ИНВЕСТИЦИОННЫЕ ПРОЕКТЫ
4
Образование
09
Прочие услуги в области образования