"Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру жөніндегі Нұсқау туралы" аудан әкімдігінің 2006 жылғы 20 ақпандағы № 35 "а" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 93 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 мамырда № 9-19-101 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдығы № 120 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 14.05.2014 № 120 қаулысымен (осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру мен қаржыландыру жөніндегі Нұсқау туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 9-19-17 тіркелген, "Нұрлы жол" 2006 жылғы 13 сәуірдегі) аудан әкімдігінің 2006 жылғы 20 ақпандағы № 35 "а" қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспеде "жергілікті мемлекеттік басқару туралы" сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" сөздермен толықтырылсын;
2 тармақтағы "(Б.Д. Сәкенова)" деген сөздері шығарылсын;
нұсқаудың 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналастырған жұмыссыздардың, "жастар практикасына" еңбек ақысына төленген жұмыс берушілердің шығындары аудандық бюджет қаражатынаң ең төменгі жалақы мөлшерінде өтеледі. Бюджет қаражатын аудару жөніндегі есеп айырысу жұмыс берушілердің есеп шотына жүргізіледі.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл
ауданының әкiмi                            А. Сейфуллин
КЕЛІСІЛДІ

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 20 февраля 2006 года № 35 "а" "Об Инструкции по организации и финансированию социальных рабочих мест"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 22 апреля 2009 года № 93. Зарегистрировано управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 5 мая 2009 года № 9-19-101. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14 мая 2014 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Узункольского района Костанайской области от 14.05.2014 № 120 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 20 февраля 2006 года № 35 "а" "Об Инструкции по организации и финансированию социальных рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9-19-17, "Нұрлы жол" от 13 апреля 2006 года) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле после слов "О местном государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
в пункте 2 слова "(Сакенова Б.Д.)" исключить;
пункт 8 инструкции изложить в следующей редакции:
затраты работодателей на оплату труда безработных, трудоустроенных на социальные рабочие места, на "молодежную практику" компенсируются из средств районного бюджета в размере минимальной заработной платы. Расчеты по перечислению бюджетных средств производятся на расчетные счета работодателей.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Узункольского района                       А. Сейфуллин
СОГЛАСОВАНО