Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "Ұзынкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін іске асыру туралы әкімдіктің 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 77 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 тамыздағы № 201 қаулысы. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қазанда № 9-19-112 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 28 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағына, "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңына, "Ұзынкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде 9-19-87 тіркелген, "Нұрлы жол" газетінде 2009 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 шешіміне сәйкес, Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 111 "Ұзынкөл ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешімін іске асыру туралы" (нормативтік құқықтық актілер Тізілімінде 9-19-102 тіркелген, "Нұрлы жол" газетінде 2009 жылғы 28 мамырда жарияланған) әкімдіктің 2009 жылғы 10 сәуірдегі № 77 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1 тармақты 11), 12) келесі мазмұндағы тармақшаларымен толықтырылсын:
"11) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тиісті жылға ай сайын республикалық бюджет туралы заңымен белгіленген айлық есептік көрсеткіштің жетпіс пайыз көлемінде тұрмыстық қажеттіліктеріне және бір жолғы жиырма жеті мың жүз теңге";
"12) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне мерзімді баспасөз жазылысына";
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қаңтардан туындаған іс-қимылдарға таратылады.
Ұзынкөл ауданының әкімі                    А. Сейфуллин

О внесении дополнений в постановление акимата от 10 апреля 2009 года № 77 "О реализации решения Узункольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 28 августа 2009 года № 201. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 9 октября 2009 года № 9-19-112
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной Войны и лиц приравненных к ним" решением Узункольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-19-87 опубликовано в газете "Нұрлы жол" 15 января 2009 года) акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "О реализации решения Узункольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 111 "О районном бюджете на 2009 год" от 10 апреля 2009 года № 77 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-19-102 опубликовано в газете "Нұрлы жол" 28 мая 2009 года) внести следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 11), 12) следующего содержания:
"11) инвалидам и участникам Великой Отечественной войны в размере семидесяти процентов месячного расчетного показателя на бытовые нужды, установленного законом о республиканском бюджете на соответствующий год ежемесячно и двадцать семь тысяч сто тенге единовременно";
12) инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на подписку периодического издания";
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на действия возникшие с 1 января 2009 года.
Аким Узункольского района                  А. Сейфуллин