"Федоров ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 140 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 9-20-142 тіркелді
Федоров ауданы әкімдігінің қаулысын қарастыра отырып, Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Федоров ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" (мемлекеттік тіркеу нөмірі 9–20-140, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2, 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 3 және 2009 жылғы 22 қаңтардағы № 4 "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешіміне шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет мынадай көлемде 1-қосымшаға сәйкес қабылдансын:
1) кірістер – 1583881 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 381403 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 2516 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетіндер – 2000 мың теңге;
трансферттерден түсетіндер – 1197962 мың теңге;
2) шығындар – 1583881,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2008 № 124 "О районном бюджете Федоровского района на 2009 год"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 19 января 2009 года № 140. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 29 января 2009 года № 9-20-142
Рассмотрев постановление акимата Федоровского района, в соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 22 декабря 2008 года № 124 "О районном бюджете Федоровского района на 2009 год", (номер государственной регистрации 9-20-140, опубликовано в газете "Федоровские новости" от 9 января 2009 года № 2 и от 15 января 2009 года № 3):
Пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1583881 тысяча тенге, в том числе по: налоговым поступлениям – 381403 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2516 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2000 тысяч тенге;
поступлениям официальных трансфертов – 1197962 тысячи тенге;
затраты – 1583881,1 тысячи тенге;

3) бюджеттің тапшылығын қаржыландыруға бағытталған қаржы жылының басында тартылған еркін қалдықтарды тарту есебінен жабылатын тапшылығы 0,1 мың теңге".
2. 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 124 шешімінің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы,
аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    С. Сералинова
Мәслихаттың

3) дефицит 0,1 тысячи тенге, который покрывается за счет привлечения свободных остатков, сложившихся на начало финансового года, направленных на финансирование дефицита бюджета".
2. Приложение 1 к решению от 22 декабря 2008 года № 24 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к решению от 22 декабря 2008 года № 124 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии,
Секретарь районного                        С. Сералинова
маслихата
Приложение 1
к решению маслихата

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
001
Білім бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары үшiн оқулықтармен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек-балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
451
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақылар мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу жөніндегі қызметтерге төлем жүргізу
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
012
Сумен қамсыздандыру және суды бөлу жүйесінің қызмет көрсетуі
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық меншігіндегі жылыту желілерін пайдалануды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, аул (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру және жасыл желектендіру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк

464
Отдел образования района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела образования
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города районного значения)
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
002
Программа занятости
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15
Трансферты
1
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов