Камышин ауылдық округінің Камышин Чандак ауылындағы құрамдас бөліктердің қайта атауы туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин селолық округі Әкімінің 2009 жылғы 16 қазандағы № 17 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қарашада № 9-20-162 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы", "селолық", "селосының" деген сөздері "ауылындағы", "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің 29.05.2014 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi).
Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабына сәйкес, Федоров ауданы Камышин селолық округі, Камышный Чандак селосы тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы Камышин ауылдық округі әкімінің 29.05.2014 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізiледi).
1. Камышин ауылдық округінің Камышин Чандак ауылындағы Рабочая көшесіне Турар Рыскулов көшесі деп қайта атауы берілсін.
2. Камышин ауылдық округінің Камышин Чандак ауылындағы Озерная көшесіне Иван Братышев көшесі деп қайта атауы берілсін.
3. Камышин ауылдық округінің Камышин Чандак ауылындағы Набережная көшесіне Мусабек Оспанов көшесі деп қайта атауы берілсін.
4. Камышин ауылдық округінің Камышин Чандак ауылындағы Русская тұйық көшесіне Михаил Ольховский тұйық көшесі деп қайта атауы берілсін.
5. "Камышин селолық округінің Камышин Чандак селосындағы құрамдас бөліктердің атауы туралы" Камышин селолық округі әкімінің 2008 жылғы 12 қарашадағы № 27 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-20-121 болып тіркелген, 2009 жылдың 9 қантардағы "Федоровские новости" газетінде жарияланған).
6. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким                                       Б. Бектұрғанов

О переименовании составных частей села Камышный Чандак Камышинского сельского округа
Решение Акима Камышинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 16 октября 2009 года № 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 16 ноября 2009 года № 9-20-162
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Камышный Чандак, аким Камышинского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима Камышинского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 29.05.2014 года № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать улицу Рабочая села Камышный Чандак Камышинского сельского округа в улицу Турара Рыскулова.
2. Переименовать улицу Озерная села Камышный Чандак Камышинского сельского округа в улицу Ивана Братышева.
3. Переименовать улицу Набережная села Камышный Чандак Камышинского сельского округа в улицу Мусабека Оспанова.
4. Переименовать переулок Русский села Камышный Чандак Камышинского сельского округа в переулок Михаила Ольховского.
5. Признать утратившим силу решение акима Камышинского сельского округа "О наименовании составных частей села Камышный Чандак Камышинского сельского округа" от 12 ноября 2008 года № 27 (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-20-121, опубликовано от 9 января 2009 года в газете "Федоровские новости").
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       Б. Бектурганов