Жер салығының базалық ставкаларын 50 % көтеру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2009 жылғы 23 қарашадағы № 235 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 желтоқсанда № 9-20-164 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 413 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 24.12.2010 № 413 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 387–бабының 1–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6–бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Елді мекендердің (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) жерлеріне, елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне, жеке тұлғаларға өзіндік (қосалқы) үй шаруашылығын, бағбандық және саяжай құрылысын жүргізу үшін қора-қопсы салынған жерді қоса алғанда, автотұраққа, автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, берілген ауыл шаруашылық мақсатындағы жерлерге – жер салығының базалық ставкаларын 50 % көтерілсін.
2. "Жер салығының базалық ставкаларын 50 % көтеру туралы" мәслихаттың 2008 жылғы 9 қыркүйектегі № 97 шешімінің (нормативтік құқық актілерінің мемлекеттік тіркеу реестрінде тіркелген нөмірі 9-20-83, 2008 жылғы 9 қарашадағы "Федоровские новости" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы
Е. Абдурахманова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ Н. Құттығожин

О повышении базовых ставок земельного налога на 50 %
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 23 ноября 2009 года № 235. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 24 декабря 2009 года № 9-20-164. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 24 декабря 2010 года № 413
Сноска. Утратило силу решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 24.12.2010 № 413.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога: на земли сельскохозяйственного назначения; земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков); земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам для ведения личного домашнего (подсобного) хозяйства, садоводства и дачного строительства, включая земли, занятые под постройки; на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктах; за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки, автозаправочные станции и занятых под казино, на 50 %.
2. Признать утратившим силу решение маслихата "Об увеличении базовых ставок земельного налога на 50 %" от 9 сентября 2008 года № 97, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-20-83, опубликовано от 9 ноября 2008 года в газете "Федоровские новости").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
Е. Абдурахманова
Секретарь
районного маслихата
С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Налоговое управление
по Федоровскому району"
___________ Н. Куттыгожин