Павлодар облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі "Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы" N 110/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 237/18 қаулысы. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2010 жылғы 12 қаңтарда N 3151 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі N 245/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 17.07.2014 N 245/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 сәуірдегі  "Жергілікті деңгейде мүгедектерді әлеуметтік қолдау жөніндегі кейбір мәселелер туралы" N 110/3 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2985 болып тіркелді, 2005 жылғы 26 мамырдағы N 57 "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген Мүгедек балаларды үйде тәрбиелейтін және оқытатын отбасыларына жәрдемақы тағайындау және төлеу тәртібі туралы нұсқаулығында:
6 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Өтініш беруші қалалық және аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімдерін белгілі бір басқа төлемдерді алу құқығын іске асыруға ықпал ететін барлық өзгерістер туралы уақытылы хабардар етеді".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Жұмабековаға жүктелсін.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне"
Постановление акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 237/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2010 года за N 3151. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17 июля 2014 года N 245/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 17.07.2014 N 245/7.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат областиПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2005 года N 110/3 "О некоторых вопросах социальной поддержки инвалидов на местном уровне" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2985, опубликовано в газете "Сарыарқа самалы" 26 мая 2005 года, N 57) следующее изменение:
в Инструкции о порядке назначения и выплаты пособия семьям, воспитывающим и обучающим на дому детей-инвалидов, утвержденной указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Заявитель своевременно информирует городские и районные отделы занятости и социальных программ обо всех изменениях, влияющих на реализацию права получения тех или иных выплат".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Жумабекову Р.М.
Аким области                               Б. Сагинтаев