Павлодар қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 маусымдағы "Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің стандартын бекіту туралы" N 786/16 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы N 213/3 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 наурызда N 135 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 19 маусымдағы N 842/12 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2009.06.19 N 842/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9–1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің Үлгі стандартын бекіту туралы" N 558 , "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 561 қаулыларына сәйкес, сапалы мемлекеттік қызмет көрсету мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 25 маусымдағы "Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің стандартын бекіту туралы" N 786/16 қаулысына (Нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 12-1-119 тіркелген, 2008 жылғы 30 тамыздағы N 97 "Сарыарқа самалы", 2008 жылғы 18 тамыздағы N 33 "Версия" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және кезектілігі" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын: "4. Мемлекеттік қызметті Кривенко көшесі, 25, N 220 кабинет, мекенжайы бойынша орналасқан "Павлодар қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" (бұдан әрі - Бөлім) мемлекеттік мекемесі мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезек секторы к ө рсетеді, электронды қ поштаны ң мекен-жайы - " e-mail: EleRavKus@ mail.ru.";
7-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда мазмұндалсын: "2) ұсынылған құжаттарды қарау нәтижесі бойынша, азаматтардың қалыптасқан жеке ісі тұрғын үй комиссиясының карауына шығарылады. Тұрғын үй комиссиясының отырысы кемінде айына бір рет өткізіледі. Тұрғын үй комиссиясының отырысында мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке қою және кезектілігі туралы соңғы шешім шығарылады. Тұрғын үй комиссиясының шығарған шешімі негізінде азаматтарға мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үй беруге есепке қою және кезектілігі немесе есепке және кезекке қоюдан бас тарту туралы хабарлама ұсынылады";

О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 25 июня 2008 года N 786/16 "Об утверждении стандарта государственной услуги, оказываемой государственным учреждением "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 16 февраля 2009 N 213/3. Зарегистрировано управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 20 марта 2009 года за N 135. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2009 года N 842/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 19 июня 2009 года N 842/12.
В соответствии со статьей 9–1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", N 561 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 25 июня 2008 года N 786/16 "Об утверждении стандарта государственной услуги, оказываемой государственным учреждением "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-1-119, опубликованное в газетах "Сарыарқ а самалы" N 97 от 30 августа 2008 года, "Версия" N 33 от 18 августа 2008 года), следующие изменения:
В стандарте оказания государственной услуги "Постановка на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда", утвержденном указанным постановлением:
пункт 4 изложить в следующей редакции: "4. Государственную  услугу оказывает сектор учета и очередности граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Павлодара" (далее – Отдел), расположенный по адресу: улица Кривенко, 25, кабинет N 220, адрес электронной почты  - e-mail: EleRavKus@ mail.ru.";
подпункт 2) пункта 7 изложить в следующей редакции: "2) по результатам рассмотрения представленных документов, сформированное личное дело выносится на рассмотрение жилищной комиссии. Заседания жилищной комиссии проводятся не реже одного раза в месяц. Жилищной комиссией выносится окончательное решение о постановке на учет и очередность граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда. На основании решения, вынесенного жилищной комиссией, гражданам предоставляется уведомление о постановке их на учет и очередность для получения жилья из государственного жилищного фонда, либо об отказе в постановке на учет";

9 тармақта "2–ші қабат" сөзі "1–ші қабат" сөзімен ауыстырылсын;
11 тармақта "тұрғын үй қорын есепке қою, тарату және жекешелендіру секторының" сөзін " мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйге мұқтаж азаматтарды есепке алу және кезек секторының " сөзімен ауыстырылсын;
21-тармақта " e-mail: pavfinotdel@ yandex.ru" с ө зін " e-mail: EleRavKus@ mail.ru." с ө зіне ауыстырылсын;
24-тармақтың 2) тармақшасындағы "N 511 кабинет, телефоны: 32-00-58", "жұма күні сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін", сөздерін "N 224 кабинет, телефоны: 32-05-65", "бейсенбі күні сағат 17.00-ден 19.00-ге дейін" сәйкес сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Б. Ә. Қапеновке жүктелсін.
Павлодар қаласының әкімі                   Б. Демеуов

в пункте 9 слова "2-ой этаж" заменить словами "1-ый этаж";
в пункте 11 слова "сектор по учету, распределению и приватизации государственного жилищного фонда" заменить словами "сектор учета и очередности граждан, нуждающихся в жилье из государственного жилищного фонда";
в пункте 21 слова "e-mail: pavfinotdel@ yandex.ru" заменить словами " e-mail: EleRavKus@ mail.ru." ;
в подпункте 2) пункта 24 слова "кабинет N 511, телефон 32-00-58", "пятница с 16.00 до 18.00" заменить соответственно словами "кабинет N 224, телефон 32-05-65", "четверг с 17.00. до 19.00".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Капенова Б. А.
Аким города Павлодара                      Б. Демеуов