Қызмет көрсететін жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін белгіленген салық ставкасын бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 112/15 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 сәуірде N 107 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы N 167/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 13.11.2013 N 167/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі) 422-бабының 2 тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қызмет көрсететін жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін белгіленген салық ставкасы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 23 ақпандағы "Ойын автоматтарына қызмет көрсететін кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне арнайы салық пен акциздер тәртібін қолданатын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер үшін белгіленген жиынтық салығының ұтыс мөлшерін бекіту туралы" N 88/12 (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Реестірінде N 2903 болып тіркелген, 2005 жылдың 17.03 күні қалалық "Ақжол - Новый путь" газетінің 12 нөмірінде жарияланған), 2005 жылғы 23 қарашадағы "Қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 23 ақпандағы "Ойын автоматтарына қызмет көрсететін кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне арнайы салық пен акциздер тәртібін қолданатын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер үшін белгіленген жиынтық салығының ұтыс мөлшерін бекіту туралы" N 88/12 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 147/20 (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Реестірінде N 12-2-19 болып тіркелген, 2005 жылдың 23.12 күні қалалық "Ақжол - Новый путь" газетінің 52 нөмірінде жарияланған), 2007 жылдың 5 ақпандағы "Қалалық мәслихаттың 2005 жылғы 23 ақпандағы "Ойын автоматтарына қызмет көрсететін кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне арнайы салық пен акциздер тәртібін қолданатын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер үшін белгіленген жиынтық салығының ұтыс мөлшерін бекіту туралы" N 88/12 шешіміне толықтыру енгізу туралы" N 238/32 (нормативтік құқықтық актілер тіркеу мемлекеттік Реестірінде N 12-2-61 болып тіркелген, 2005 жылдың 21.03. күні қалалық "Ақжол - Новый путь" газетінің 13 нөмірінде жарияланған), 2005 жылғы 14 желтоқсандағы "Ақша ұтысынсыз ойын үстелдеріне (бильярд) қызмет көрсететін кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлеріне арнайы салық тәртібін қолданатын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлер үшін белгілеген жиынтық салығының ұтыс мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Реестірінде N 12-2-23 болып тіркелген, 2006 жылдың 01. 01. күні қалалық "Ақжол - Новый путь" газетінің N 1 жарияланған) N 155/22 шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

Об установлении ставок фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по оказанию услуг
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 31 марта 2009 года N 112/15. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 20 апреля 2009 года за N 107. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 13 ноября 2013 года N 167/22
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 13.11.2013 N 167/22.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки фиксированного налога для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по оказанию услуг, согласно приложению.
2. Считать утратившими силу решения городского маслихата от 23 февраля 2005 года N 88/12 "Об установлении размера ставок фиксированного суммарного налога и акцизов для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, применяющих специальный налоговый режим для отдельных видов предпринимательской деятельности, оказывающих услуги по игровым автоматам", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2903, опубликованное в городской газете "Акжол - Новый путь" от 17.03.2005 года N 12), от 23 ноября 2005 года N 147/20 "О внесении изменения в решение городского маслихата от 23 февраля 2005 года N 88/12 "Об установлении размера ставок фиксированного суммарного налога и акцизов для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, применяющих специальный налоговый режим для отдельных видов предпринимательской деятельности, оказывающих услуги по игровым автоматам", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-19, опубликованное в городской газете "Акжол - Новый путь" от 23 декабря 2005 года N 52), от  5 февраля 2007 года N 238/32 "О внесении дополнения в решение городского маслихата от 23 февраля 2005 года N 88/12 "Об установлении размера ставок фиксированного суммарного налога и акцизов для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, применяющих специальный налоговый режим для отдельных видов предпринимательской деятельности, оказывающих услуги по игровым автоматам", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-61, опубликованное в городской газете "Акжол - Новый путь" от 21 марта 2007 года N 13), от 14 декабря 2005 года N 155/22 "Об установлении размера ставок фиксированного суммарного налога и для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, применяющих специальный режим для отдельных видов предпринимательской деятельности, оказывающих услуги по игровым столам (бильярд) без денежного выигрыша", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-23, опубликованное в городской газете "Акжол - Новый путь" от 1 января 2006 года N 1).

3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күннен соң күшіне енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Титаренко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев
Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы
31 наурыздағы N 112/15 шешіміне
қосымша
Салық объекті
Белгіленген салық ставкасы (айлық есеп көрсеткіштері бойынша)
Ойын өткізу үшін пайдалыналатын дербес компьютерлерге
бір айға 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш
Бильярд үстеліне
Бір айға 3 (үш) айлық есептік көрсеткіш

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        А. Титаренко
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение
к решению городского маслихата
от 31 марта 2009 года N 112/15
Наименование объекта налогообложения
Базовые ставки фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2 МРП (месячных расчетных показателя)
Бильярдный стол
3 МРП (месячных расчетных показателя)