Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XIII сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 121/16 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 109 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 10 қаңтардағы N 1-07/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010.01.10 N 1-07/4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің  106-бабына, Павлодар облыстық мәслихатының (ІV сайланған ХV сессиясы) 2009 жылғы 22 сәуірдегі "Облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХІ сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 191/15 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (ІV сайланған ХІІІ сессиясы) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 101/13 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-103 тіркелген, "Ақжол"-"Новый путь" газетінде 2009 жылғы 8 қаңтарда N 1-де жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3126602 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2233256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17973 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер – 10800 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 864573 мың теңге;
2) шығындар – 3053011 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – нөл теңгеге тең:
бюджеттік несиелер – нөл теңгеге тең;
бюджет несиелерін өтеу – нөл теңгеге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 150000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 150000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит)– (минус) - 76409 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру -   76409 мың теңге:
қарыздардың түсуі- нөл теңгеге тең;
қарыздарды өтеу- нөл теңгеге тең;
бюджет қаражаттарының пайданылмаған қалдықтары – 76409 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 3-тармағындағы:
"10515" деген сандар "47736" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 8-тармағы мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
балабақшаны күрделі жөндеуге – 30000 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 10-тармағында:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 27 апреля 2009 года N 121/16. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 30 апреля 2009 года за N 109. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10 января 2010 года N 1-07/4
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аксу Павлодарской области от 10.01.2010 N 1-07/4.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XV сессия,  IV созыв) N 191/15 от 22 апреля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, IV созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год",городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XIII сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 101/13 "О бюджете города Аксу на 2009 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-103, опубликованное в газете "Акжол"-"Новый путь" от 8 января 2009 года N 1) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 3126602 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2233256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17973 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 864573 тысяч тенге;
2) затраты – 3053011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно ноль тенге:
бюджетные кредиты – равно ноль тенге;
погашение бюджетных кредитов – равно ноль тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 150000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 150000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (минус) –76409 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 76409 тысяч тенге:
поступление займов - равно ноль тенге;
погашение займов – равно ноль тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76409 тысяч тенге".
в пункте 3 указанного решения:
цифры "10515" заменить цифрами "47736".
пункт 8 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
30000 тысяч тенге - на капитальный ремонт детского сада.
в пункте 10 указанного решения:

"46925" деген сандар "20339" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Әлеуметтік жұмыс орындарының және жастар тәжірибесінің бағдарламасын кеңейтуге – 32500 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 11-тармағындағы:
үшінші абзац алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 11-1-тармағы мына мазмұндағы тармақпен толықтырылсын:
"11-1. 2009 жылға арналған қала бюджетінде 431344 мың теңге сомасында өңірлік жұмыспен қамту және қайта даярлау стратегиясын іске асыруға трансферттер көздеу ескерілсін.";

цифры "46925" заменить цифрами "20339";
дополнить абзацем следующего содержания:
"32500 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики";
в пункте 11 указанного решения:
третий абзац исключить;
указанное решение дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
"11-1. Учесть, что в бюджете города на 2009 год предусмотрены трансферты на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки в сумме 431344 тысяч тенге".

2. Қалалық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Титаренко
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының

2. Приложения 1, 2, 4 к указанному решению городского маслихата изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
4. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        А. Титаренко
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского маслихата

123
Қаладағы аудан (аудандық маңыздағы қала), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах