Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы "2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 767/12 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 30 наурыздағы N 159/4 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 сәуірде N 224 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 және 20 баптарына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру бойынша шаралар туралы" N 836 қаулысының 11-тармағы негізінде, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы  "2009 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде N 12-3-215 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпандағы N 7 "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған) N 767/12 қаулысына (бұдан әрі – Қаулы) келесі өзгеріс енгізілсін:
1) Қаулының 2-қосымшасындағы 5-бағанда барлық мәтін бойынша "Ең төменгі еңбекақы" сөздері "ең төменгі еңбекақының 1,5 мөлшері" санына және сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы Қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары А. Құрмановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев

О внесении изменения в постановление акимата города Экибастуза от 29 декабря 2008 года N 767/12 "Об организации общественных работ на 2009 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 марта 2009 года N 159/4. Зарегистрировано управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 1 апреля 2009 года за N 224. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7 и 20 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" и на основании пункта 11 постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 29 декабря 2008 года N 767/12 "Об организации общественных работ на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-215, опубликовано в газетах "Отарка" и "Вести Екибастуза" от 12 февраля 2009 года N 7) (далее - Постановление) следующее изменение:
1) в графе 5 приложения 2 к Постановлению по всему тексту слова "Минимальная заработная плата" заменить цифрами и словами "1,5 размера минимальной заработной платы".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Курманову А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2009 года.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев