Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы "2009 жылға арналған Екібастұз қаласының жекеленген санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек туралы" N 68/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 29 маусымдағы N 353/7 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 шілдеде N 12-3-235 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 5 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес және қаланың кейбір атқарушы органдарының құрылымында кадрлық өзгерістердің болуына байланысты, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы "2009 жылғы Екібастұз қаласының жекеленген санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің N 12-3-217 Тізілімінде тіркелген және 2009 жылғы 12 ақпандағы N 7 "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған), Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 2 маусымдағы N 316/6 қаулысымен енгізілген өзгерістерімен (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің N 12-3-232 Тізілімінде тіркелген және 2009 жылғы 11 маусымдағы N 24 "Отарқа" және 2009 жылғы 18 маусымдағы N 25 "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған), N 68/2 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Екібастұз қаласының жекеленген санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек тағайындау бойынша комиссия құрамына (бұдан әрі – Комиссия):
Сансызбай Сапарұлы Төлеубаев, Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары, Комиссия төрағасы болып;
Балтабай Құдайбергенұлы Шахметов, "Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, Комиссия мүшесі болып енгізілсін;
2) Комиссия құрамынан Айзада Амангелдіқызы Құрманова, Айнагүл Амангелдіқызы Құрманова шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары С.С.Төлеубаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының өкімі                  Н. Нәбиев

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2009 года N 68/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 июня 2009 года N 353/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 14 июля 2009 года N 12-3-235. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с произошедшими кадровыми изменениями в структуре некоторых исполнительных органов города, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2009 года N 68/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-217, опубликовано в газетах "Отарқа" и "Вести Екибастуза" от 12 февраля 2009 года N 7), с внесенными изменениями постановлением акимата города Экибастуза от 2 июня 2009 года N 316/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-232, опубликовано в газетах "Отарқа" от 11 июня 2009 года N 24 и "Вести Екибастуза" от 18 июня 2009 года N 25), следующие изменения:
1) ввести в состав комиссии по назначению социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза (далее – Комиссия):
Тулеубаева Сансызбая Сапаровича, заместителя акима города Экибастуза, председателем Комиссии;
Шахметова Балтабая Кудайбергеновича, исполняющего обязанности начальника государственного учреждения "Отдел финансов акимата города Экибастуза", членом Комиссии;
2) вывести из состава Комиссии Курманову Айзаду Амангельдиновну, Курманову Айнагуль Амангельдиновну.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза                     Н.Набиев