Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы "2009 жылға Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 68/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 26 қазандағы N 638/10 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 қарашада N 12-3-243 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 7 мамырдағы N 3-05/74 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010.05.07 N 3-05/74 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының   31-бабы, 1-тармағы, 14-тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы "2009 жылғы Екібастұз қаласының жекеленген санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-217 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпандағы N 7 "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған), Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 2 маусымдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы "2009 жылға Екібастұз қаласының жекеленген санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 68/2 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" N 316/6 қаулыларымен енгізілген толықтыруларымен және өзгерістерімен (2009 жылдың 10 маусымында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-232 болып тіркелген, 2009 жылғы 11 маусымдағы N 24 "Отарқа" және 2009 жылғы 18 маусымдағы N 25 "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған) және 2009 жылғы 29 маусымдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы "2009 жылға Екібастұз қаласының жекеленген санаттағы азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 68/2 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" N 353/7 (2009 жылғы 14 шілдедегі нормативтік құқықтық  актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-235 болып тіркелген,  2009 жылғы 23 шілдедегі N 30 "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған) және 2009 жылғы 14 тамыздағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 ақпандағы "2009 жылға арналған Екібастұз қаласы азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек туралы" N 68/2 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы" N 497/8 қаулыларымен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-242 болып тіркелген, 2009 жылғы 24 қыркүйектегі N 39 "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде жарияланған), N 68/2 қаулысына (бұдан әрі – Қаулы) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2009 года N 68/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 26 октября 2009 года N 638/10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 17 ноября 2009 года N 12-3-243. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 мая 2010 года N 3-05/74)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата города Экибастуза Павлодарской области от 07.05.2010 N 3-05/74).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2009 года N 68/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-217, опубликовано в газетах "Отарқа" и "Вести Екибастуза" от 12 февраля 2009 года N 7) (далее – Постановление), с внесенными дополнениями и изменениями постановлениями акимата города Экибастуза от 2 июня 2009 года N 316/6 "О внесении дополнений и изменений в постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2009 года N 68/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-232 от 10 июня 2009 года, опубликовано в газетах "Отарқа" от 11 июня 2009 года N 24 и "Вести Екибастуза" от 18 июня 2009 года N 25), от 29 июня 2009 года N 353/7 "О внесении изменений в постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2009 года N 68/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-235 от 14 июля 2009 года, опубликовано в газетах "Отарқа" и "Вести Екибастуза" от 23 июля 2009 года N 30) и от 14 августа 2009 года N 497/8 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Экибастуза от 6 февраля 2009 года N 68/2 "О социальной помощи отдельным категориям граждан города Экибастуза на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-242, опубликовано в газетах "Отарқа" и "Вести Екибастуза" от 24 сентября 2009 года N 39), следующие изменения:

1) Қаулының 3-тармақ 14-тармақшасындағы "біржолғы" сөзі алынып тасталсын;
2) Қаулының 4-тармақ 14-тармақшасындағы "6 курстағы" саны мен сөзі "соңғы курстардың" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2009 жылдың 1 қарашасынан бастап туындаған құқықтық қатынастарда таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің  орынбасары С. Төлеубаевқа жүктелсін.
Екібастұз қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Дычко

1) в подпункте 14 пункта 3 Постановления слово "единовременной" исключить;
2) в подпункте 14 пункта 4 Постановления слово и цифру "6 курса" заменить словами "последних курсов".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 ноября 2009 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Тулеубаева С.С.
Исполняющий обязанности
акима города Экибастуза                    Н. Дычко