Екібастұз қаласының Бәйет және Қоянды ауылдық округтеріндегі ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеулерді алып тастау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 30 қарашадағы N 761/12 қаулысы. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 желтоқсанда N 12-3-246 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкім аппарат басшысының 2010.02.22 N 187/1-24 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкім аппарат басшысының 2010.02.22 N 187/1-24 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының   31-бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігінің 2002 жылғы 14 қарашадағы "Ветеринария саласындағы нормативтік – құқықтық актілерді бекіту туралы" N 639, 2002 жылғы 14 қарашадағы "Жеке және заңды тұлғалардың орындауы үшін міндетті ветеринарлық іс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру Ережелерін бекіту туралы"  N 367 бұйрықтарына сәйкес, әрі Екібастұз қаласының мемлекеттік ветеринарлық бас инспекторының 2009 жылғы 19 қарашадағы ұсынысы негізінде, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласының Бәйет және Қоянды ауылдық округтеріндегі ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеулер алынып тасталсын.
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2008 жылдың 17 қазанындағы "Екібастұз қаласының Бәйет және Қоянды ауылдық округтеріндегі ірі қара малдың бруцеллезі бойынша шектеулерді алып тастау туралы"  (нормативті - құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде N 12-3-206 нөмірмен тіркелген, "Отарқа" және "Вести Екибастуза" газеттерінде 2008 жылдың 27 қарашасындағы 48 нөмірінде жарияланған) N 609/9 қаулысының күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің орынбасары Н.М.Күлжанға жүктелсін.
Екібастұз қаласының әкімі                  Н. Нәбиев
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
ауыл шаруашылығы Министрлігі
агроөнеркәсіп кешеніндегі
мемлекеттік испекция Комитетінің
Екібастұз қалалық  аумақтық
басқармасының бастығы
2009 жылғы 25 қараша                       Т. Жәкенов

О снятии ограничений по бруцеллезу крупного рогатого скота в Байетском и Кояндинском сельских округах города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2009 года N 761/12. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 15 декабря 2009 года N 12-3-246. Утратило силу письмом руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 22.02.2010 N 187/1-24
Сноска. Утратило силу письмом руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 22.02.2010 N 187/1-24.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", приказов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 639 "Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии", от 14 ноября 2002 года N 367 "Об утверждении Правил организации и осуществления ветеринарных мероприятий обязательных для исполнения физическими и юридическими лицами", и на основании представления главного государственного ветеринарного инспектора города Экибастуза от 19 ноября 2009 года, акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничения в Байетском и Кояндинском сельских округах города Экибастуза по бруцеллезу крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 17 октября 2008 года N 609/9 "О наложении ограничений в связи с массовым выделением бруцеллеза крупного рогатого скота в Байетском и Кояндинском сельских округах" (зарегистрировано в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под N 12-3-206 опубликовано в газетах "Отарка" и "Вести Екибастуза" от 27 ноября 2008 года N 48).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Экибастуза Күлжан Н.М.
Аким города Экибастуза                     Н. Набиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Экибастузской городской
территориальной инспекции Комитета
государственной инспекции в
агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
25 ноября 2009 г                           Т. Жакенов