Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 10 наурыздағы N 65 "2009 жылы жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 18 қарашадағы N 189 қаулысы. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 желтоқсанда N 12-4-71 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы N 26/1-28/73 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2011.02.17 N 26/1-28/73 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергіліктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 14-тармақшасына сәйкес, жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкiмдiгiнiң 2009 жылғы 10 наурыздағы N 65 "2009 жылы жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтiк көмек көрсету туралы" қаулысымен (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-4-60 болып тіркеліп, 2009 жылғы 23 мамырдағы N 22 "Ауыл тынысы–Пульс села" аудандық газетінде жарияланған) бекітілген Нұсқаулыққа келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2 тармақ мынадай мазмұндағы 31 тармақшамен толықтырылсын: "нұсқаулықтың 2 тармағында көрсетілген азаматтардың өтініштері бойынша біржолғы көмек";
4 тармақ 28) тармақшамен толықтырылсын 2 тармақтың 31) тармақшасында көрсетілген санаттарға – аудан әкімі атына жазған өтініш, жеке куәліктің көшірмесі салық төлеушінің тіркеу нөмірі, есеп шот нөмірі, әлеуметтік жеке код, ұлы отан соғысына қатысушылар мен оларға тенестірілгендерге ардагерлер кеңесінің қолдау хаты, кемістік актісі, смета, орындалған жұмыстардың актісі, тұрғын үй тексеру актісі, кірістері жөніндегі анықтама, мал дәрігерінең анықтамасы, сатып алынатын малдың паспорты, малды сатып алу және сату келісім шарты";
5 тармақты қосымша 30 тармақшамен толықтыру 2 тармақ 31) тармақшада төлем халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары бойынша комиссияның шешіміне сәйкес";
5 тармақтың 8) тармақшасындағы "электрлік жылыту" сөзі "электрлік жылытуды орнату" сөзімен ауыстырылсын.
2. "Ақтоғай ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Жергіліктi өкілетті органдар шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетудің" 007 бюджеттік бағдарламасы бойынша қаржы бөлу шегінде уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 10 марта 2009 года N 65 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в 2009 году"
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 18 ноября 2009 года N 189. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 8 декабря 2009 года N 12-4-71. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17 февраля 2011 года N 26/1-28/73)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Актогайского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 26/1-28/73).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Инструкцию, утвержденную постановлением акимата района от 10 марта 2009 года N 65 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан в 2009 году" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-4-60, опубликованное в районной газете "Ауыл тынысы – Пульс села" N 22 от 23 мая 2009 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 2 дополнить подпунктом 31) единовременная материальная помощь по обращению граждан указанных в пункте 2 Инструкции;
пункт 4 дополнить подпунктом 28) для категорий указанных в подпункте 31) пункта 2 "Заявление на имя акима района, копия удостоверения личности, регистрационный номер налогоплательщика, номер счета, социальный индивидуальный код, ходатайство совета ветеранов для участников Великой Отечественной войны и приравненных к ним, дефектный акт, смета, акт выполненных работ, акт обследования жилищных условий, справка о доходах, справка ветеринарного врача, паспорт на приобретаемый скот, договор купли продажи скота";
пункт 5 дополнить подпунктом 30) для категорий указанных в подпункте 31) пункта 2 оплата согласно решения комиссии по социально уязвимым слоям населения;
в подпункте 8) пункта 5 слово "электрическое отопление" заменить на "установку электрического отопления".
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Актогайского района" обеспечить своевременное финансирование в пределах бюджетных ассигнований по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов".

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.З. Ысқақоваға міндеттелсін.
Аудан әкімі                                М. Көбенов

3. Данное постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Искакову Б.З.
Аким района                                М. Кубенов