Бір реттік талондар бағасын бекіту туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2009 жылғы 16 сәуірдегі N 137-4/14 шешімі. Павлодар облысы Железинка ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 мамырда N 12-6-71 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 79-5/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 20.12.2012 N 79-5/9 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы Заңының 6 бабы, Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабы, 6 тармағына сәйкес және Железинка ауданы салық басқармасының орта күндік хрономертражды тексеру мен бақылау мәліметтері негізінде аудан мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жұмыстары эпизоттық сипатта, сондай-ақ аудан нарығында тауралын сататын жеке тұлғаларға, осы шешімнің N 122/1 қосымшасына сәйкес бір реттік талондар бағасы бекітілсін (қосымша беріледі).
2. (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестірінде N 1340 тіркелген, аудандық "Родные просторы" 2002 жылғы 26 ақпандағы N 10 газетінде жарияланған) 2002 жылғы 13 ақпандағы "Бір реттік талондар бағасын бекіту туралы" N 112/15;
(Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Реестірінде  N 12-6-15 тіркелген, аудандық "Родные просторы" 2006 жылғы 7 қаңтарында N 1 газетінде жарияланған) 2005 жылғы 15 желтоқсандағы "Железинка ауылы нарығының санатын белгілеу және бір реттік талондар бағасын бекіту туралы" N 149-3/21;
Железинка аудан мәслихаты шешімдерінің күші жойылған деп саналсын.
3. Осы шешім ресми жариялануынан 10 күннен кейін қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А. Умаров
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В. Крутиков
Железинка аудандық Мәслихатының
4-шақырылымның кезекті 14-сессиясының
2009 жылғы 16 сәуір N 137-4/14 шешіміне
1 қосымша
Қызметті ара-тура сипатта болатын жеке
тұлғалар үшін біріңғай талондардың бағасы
N
Кәсіпкерлік қызметінің түрлері
Бірыңғай талонның бағасы (теңге)
1.
Өткізу/стационарлық жайда жүзеге асырылатын қызметті қоспағанда
газет және журналдар
20
тұқымдарды, сондай-ақ отырғызатын (екпе) материалды
50
бақшашы культураларды
200
саяжайда және үйдің қасындағы жерде өсірілген тірі гүлдерді
50
ауылшаруашылық, бақшашылық, саяжай учаскелеріндегі тағамдарды
50
жануарларға және құстарға азық жемді
200
сыпырғыштарды, саңырауқұлақтарды(тың)
20
орман жидекті, балықты
35
балды
80
өндірілген саңырауқұлақтарды
50
2.
Жер учаскесін өндеу бойынша жеке тракторлардың иелердің қызметі
200
Железинка аудандық Мәслихатының
4-шақырылымның кезекті 14-сессиясының
2009 жылғы 16 сәуір N 137-4/14 шешіміне
2 қосымша
Малды және құстарды бағу бойынша қызметі
ара-тура сипатта болатын жеке тұлғалар үшін
біріңғай талондардың бағасы
N
Көрсеткіштер
ІММ бір басқа есептелгенде сомасы, теңгеде
Железинка селосы бойынша
Селолық округтер бойынша
1.
Жеке тұлғаның айлық табысы
600

Об утверждении стоимости разовых талонов
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 16 апреля 2009 года N 137-4/14. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 18 мая 2009 года за N 12-6-71. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 20 декабря 2012 года N 79-5/9
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 20.12.2012 N 79-5/9.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действии Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, на основе среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований проведенных Налоговых управлением Железинского района, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, а также реализующих товары на рынках района, согласно приложениям N 122/1 к данному решению. (прилагаются).
2. Считать утратившими силу следующие решения маслихата Железинского района:
N 112/15 от 13 февраля 2002 года "Об утверждении стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1340, опубликовано в газете "Родные просторы" N 10 от 26 февраля 2002 года;
N 149-3/21 от 15 декабря 2005 года "Об установлении категории рынка в с. Железинка и утверждении стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-6-15, опубликовано в газете "Родные просторы" N 1 от 7 января 2006 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Умаров
Секретарь районного маслихата              В. Крутиков
Приложение N 1
к решению Железинского районного маслихата
очередная 14-сессия, 4-созыва
от 16 апреля 2009 года N 137-4/14
Стоимость разовых талонов для физических лиц,
деятельность которых носит эпизодический характер
N
п/п
Виды предпринимательской деятельности
Стоимость
разового
талона за
1 день
(тенге)
1
Реализация /за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях/
газет и журналов
20
семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)
50
бахчевых культур
200
живых цветов, выращенных на дачных и придомовых участках
50
продуктов подсобного сельского хозяйства, садоводства, огородничества и дачных участков
50
кормов для животных и птиц
200
веников и метел, грибов (свежих)
20
лесных ягод, рыбы
35
меда
80
грибов переработанных
50
2
Услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков
200
Приложение N 2
к решению Железинского районного маслихата
очередная 14-сессия, 4-созыва
от 16 апреля 2009 года N 137-4/14
Стоимость разовых талонов для физических лиц,
деятельность которых носит эпизодический характер
по выпасу домашних животных и птиц
N
п/п
Показатели
Сумма в расчете на одну
голову КРС, в тенге
по
с. Железинка
По сельским
округам
1
Доход физического лица в месяц
660