Жерге салық мөлшерлерін түзету туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2009 жылғы 16 сәуірдегі N 138-4/14 шешімі. Павлодар облысы Железинка ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 мамырда N 12-6-72 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 162-5/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 162-5/21 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Бюджетке салық және басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 387 бабы, 1 тармағына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:

О корректировке базовых налоговых ставок на землю
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 16 апреля 2009 года N 138-4/14. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 18 мая 2009 года за N 12-6-72. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 162-5/21
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 162-5/21.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс), статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:

1. Салық Кодексінің 378 бабында қарастырылған ауыл шаруашылыққа арналған жерлердің негізгі салық мөлшері 50% ұлғайтылсын.
2. Салық Кодексінің 379 бабында қарастырылған ауыл шаруашылыққа арналған жеке тұлғаларға берілген жерлердің негізгі салық мөлшері N 1 қосымшаға сәйкес ұлғайтылсын.
3. Салық Кодексінің 381 бабында қарастырылған елді мекендер жерлеріне (тұрғын үй маңындағы жерлерден басқа) негізгі салық мөлшері 50 % ұлғайтылсын.

1. Увеличить на 50% от базовых налоговых ставок на земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренные статьей 378 Налогового кодекса.
2. Увеличить базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам, предусмотренные статьей 379 Налогового кодекса, согласно приложения N 1.
3. Увеличить на 50 % базовых налоговых ставок на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков), предусмотренные статьей 381 Налогового кодекса.

4. Салық Кодексінің 383 бабында қарастырылған елді мекендерден тыс орналасқан өнеркәсіп жерлеріне негізгі салық мөлшері 50 % ұлғайтылсын.
5. Железинка аудандық мәслихатының (2-шақырылымы, 24 сессиясының) 2003 жылғы 23 сәуірдегі "Жерге салық мөлшерлерін түзету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу реестірінде N 1841 тіркелген, аудандық "Родные просторы" газетінде жарияланған) N 209/24 шешімінің күші жойылған деп саналсын.

4. Увеличить на 50 % от базовых налоговых ставок на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов, предусмотренные статьей 383 Налогового кодекса.
5. Решение Железинского районного маслихата от 23 апреля 2003 года N 209/24 "О корректировке налоговых ставок на землю" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1841, опубликовано в газете "Родные просторы" от 7 июня 2003 года N 23) признать утратившим силу.