Аудан мәслихатының 2008 жылғы 26 желтоқсандағы 4- шақырылымы 11 сессиясының "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 108-4/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 162-4/17 шешімі. Павлодар облысы Железин ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 тамызда N 12-6-76 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 175-4/20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2009.12.28 N 175-4/20 шешімімен.
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы 2008-жылғы 4-желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-бабы 15 тармақтарына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2009 жылғы 5 мамырдағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 147-4/15 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-70 тіркелген, 2009 жылғы 23 мамырдағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 21 жарияланған) 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-6-65 тіркелген, 2009 жылы 24 қаңтардағы аудандық "Родные просторы" газетінің N 4 жарияланған) N 108-4/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің 1 тармағы төмендегідей мәтінде мазмұндалсын:
"1. 2009 жылғы аудан бюджетін төмендегідей көлемде 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер 1653793 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері 260627 мың тенге;
салыққа жатпайтын басқада түсімдер 814 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсім 52 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 1392300 мың теңге;
2) шығындар 1666146 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру нөлге тең, оның ішінде бюджеттік қаржыландыруды қайтару нөлге тең;
4) қаржылық активтердің операциялық қалдығы 7000 мың теңге;
5) бюджеттің тапшысы - 19353 мың теңге;
6) бюджеттің тапшысын қаржыландыру 19353 мың теңге".
Аталған шешімнің 3 тармағы төмендегідей мәтінде мазмұндалсын:
"Ауданның жергілікті атқарушы органдарының сақтық қоры 2400 мың тенге сомасында, оның ішінде аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін 1400 мың теңге сомасында, шұғыл шығындарға 1000 мың теңге сомасында бекітілсін".

О внесении изменений в решение районного маслихата очередной 11- сессии, 4- созыва N 108-4/11 от 26 декабря 2008 года "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 162-4/17. Зарегистрировано Управлением юстиции Железинского района Павлодарской области 5 августа 2009 года N 12-6-76. Утратило силу - решением маслихата Железинского района от 28 декабря 2009 года N 175-4/20
Сноска. Утратило силу решением маслихата Железинского района от 28.12.2009 N 175-4/20.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 21 января 2001 года, пунктами 15 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного Маслихата от 26 декабря 2008 года N 108-4/11 "О районном бюджете на 2009 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-65, опубликованного в районной газете "Родные просторы" от 24 января 2009 года N 4), с внесенными изменениями в решение районного маслихата от 5 мая 2009 года N 147-4/15 "О внесении изменении в решение районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 108-4/11 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-6-70, опубликованного в газете "Родные просторы" от 23 мая 2009 года N 21) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы 1653793 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 260627 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям 814 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала 52 тыс. тенге;
поступления трансфертов 1392300 тыс. тенге;
2) затраты 1666146 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование равно нулю, в том числе:
погашение бюджетных кредитов равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 7000 тыс. тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 7000 тыс. тенге;
5) дефицит бюджета -19353,0 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита 19353,0 тыс. тенге".
Пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 2400,0 тыс. тенге, в том числе для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района в сумме 1400 тыс. тенге, на неотложные затраты в сумме 1000 тыс. тенге".

5416
15
Трансферттер
287
15
01
Трансферттер
287
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
287
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
287
III. Таза бюджеттік кредіт беру
0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
0
06
Қарыз алушы банктерге жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
0
IV. Қаржылық активтердің операциялық қалдығы
7000
13
Басқалар
7000
09
Басқалар
7000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7000
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын алыптастыру немесе ұлғайту
7000
VI. Бюджеттің тапшылығы
-19353
VII. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
19353
Железинка аудан мәслихатының
2009 жылғы 29 шілде 4-шақырылымныі
кезекті 17 сессия N 162-4/17 шешіміне
2 қосымша
Жергілікті бюджеттің орындалу кезеңінде
секвестрлендірілмейтін, ауданның 2009 жылғы
бюджетіндегі жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
4
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Железинка аудан мәслихатының
2009 жылғы 29 шілде 4 шақырылымның
кезекті 17 сессия N 162-4/17 шешіміне
3 қосымша
Аудандық селолық округтерінің 2009 жылғы
бюджетіндегі жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Ақтау селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Алакөл селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қолдау
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Башмашын селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Валихан селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Веселороща селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді-мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Железин селолық округі
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қолдау
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
5
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

5416
15
Трансферты
287
15
01
Трансферты
287
15
01
452
Отдел финансов района (города областного значения)
287
15
01
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
287
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
5
Погашение бюджетных кредитов
0
01
Погашение бюджетных кредитов
0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
0
06
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета банкам-заемщикам
0
IУ. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
7000
13
Прочие
7000
09
Прочие
7000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7000
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
7000
У. ДЕФИЦИТ БЮДЖЕТА
-19353
УI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА БЮДЖЕТА
19353
Приложение 2
к решению Железинского районного маслихата
очередной 17 сессии 4 созыва
от 29 июля 2009 года N 162-4/17
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 3
к решению Железинского районного маслихата
очередной 17 сессии 4 созыва
от 29 июля 2009 года N 162-4/17
Перечень местных бюджетных программ
сельских округов на 2009 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Актауский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Алакольский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Башмачинский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Валихановский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
02
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Веселорощинский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4
Образование
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
02
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
03
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
01
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
Железинский сельский округ
1
Государственные услуги общего характера
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4
Образование
01
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
02
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
5
Здравоохранение
09
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
02
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
01
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа