Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған, XIV сессиясы) N 77-14-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 шілдедегі N 108-18-4 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 тамызда N 12-7-87 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 1-12-89 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2010.04.13 N 1-12-89 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы (IV сайланған, ХIV сессиясы) N 77-14-4 "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" (12-7-82 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 3-4 "Ертіс нұры" газетінде жарияланған), аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 сәуірдегі шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (IV сайланған, ХIV кезекті сессия) N 106-17-4 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 77-14-4 (12-7-82 МТН 2008 жылғы 30 желтоқсандағы) аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (12-7-85 нөмірімен нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік реестрінде тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырдағы  N 39-40 "Ертіс нұры" газетінде жарияланған), (бұдан әрі - Шешім), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1 қосымшаға сәйкес 2009 жылға арналған аудандық бюджеті келесідей мөлшерде бекітілсін:
1) табысы – 1699931 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері - 182499 мың теңге;
салықтан тыс түсімдер - 2430 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 410 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 1514592 мың теңге;
2) шығындар – 1719119 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - нөлге тең, бюджеттік несиелендіруді өтеу - нөлге тең;
4) қаржы активтері операциясы бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -19188 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыруы (бюджет профицитін пайдалану) - 19188 мың теңге;
ұсталған бюджет қаржысының қалдығы - 19188 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIV сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 77-14-4 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 108-18-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 5 августа 2009 года N 12-7-87. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13 апреля 2010 года N 1-12-89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13.04.2010 N 1-12-89).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение районного маслихата (ХIV сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 77-14-4 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за N 12-7-82, опубликовано 9 января 2009 года в газете "Иртыш" N 3-4, с изменениями и дополнениями, внесенными решением районного маслихата от 29 апреля 2009 года N 106-17-4 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (очередная ХIV сессия, IV созыв) от 26 декабря 2008 года N 77-14-4 "О районном бюджете на 2009 год" (НГР 12-7-82 от 30 декабря 2008 года), зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов за N 12-7-85, опубликовано 14 мая 2009 года в газете "Иртыш" N 39-40), (далее - Решение), внести следующие изменения и дополнения:
1) Пункт 1 Решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1699931 тысячи тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 182499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2430 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 410 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1514592 тысяч тенге;
2) затраты – 1719119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
5) дефицит бюджета (профицит) - -19188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета) - 19188 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 19188 тысяч тенге;

2) Шешімнің 3 тармағындағы 4000,0 теңге саны (төрт миллион) 3700,0 теңге (үш миллион жетпіс жүз теңге) санына өзгертілсін;
3) шешімнің 1, 2 қосымшаларды осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджет, шағын және орта бизнесті қолдау, ауданда спорт дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Ибрагимов
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Х. Зейнішев

2) в пункте 3 Решения цифру 4000,0 (четыре миллиона) тенге заменить цифрой 3700,0 (три миллиона семьсот тысяч) тенге.
3) Приложения 1, 2 к Решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету, поддержки малого и среднего бизнеса, развития спорта в районе.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель  сессии                       К. Ибрагимов
Секретарь районного маслихата              Х. Зейнешев
Приложение 1
к решению районного маслихата

2009 жылғы 29 шілдедегі N 108-18-4
(ІV сайланған ХVІІІ сессиясы)
аудандық мәслихаттың шешіміне
2 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі бюджеттік бағдарламалары
бөлуімен, бюджеттік инвестициялық жобаларын (бағдарламалары)
іске асырылуына бағытталған және заңды тұлғаларының жарғылық
капиталдарының өсуі немесе құрастырылуы жөнінде бюджеттік
бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Инвестициялық жобалар
4
Бiлiм беру
09
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер

от 29 июля 2009 года N108-18-4
(XVIII сессия, VI созыв)
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Инвестиционные проекты
4
Образование
09
Прочие услуги в области образования