1993 жылы туған азаматтардың жазуын өткізу туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 17 шешімі. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда N 12-7-93 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық әкім аппараты басшысының 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 2-24-427 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық әкім аппараты басшысының 2010.04.13 N 2-24-427 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" Заңына,   "Әскери міндеттілік пен әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабына   сәйкес, 2006 жылғы 5 мамырдағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" N 371 Қаулысы, 2005 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасының жергілікті әскери басқару органдары туралы ережені бекіту туралы" N 1232 дсп Қаулысы негізінде, ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 1993 жылы туған азаматтарды әскерге жазуды "Павлодар облысы Ертіс ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі (бұдан әрі – ҚІБ) мемлекеттік мекеменің шақыру учаскесіне 2010 жылдың қаңтар - наурыз айларында өткізілу шараларының ұйымдастыруын қамтамасыз етсін.
2. Бұрын қабылданған 2008 жылғы 17 қарашасындағы "1992 жылы туған азаматтардың жазуын өткізу туралы" N 16 шешімі (Мемлекеттік тізімдегі нормативтік құқықтық акетілер реестірлері 2008 жылдың 3 желтоқсандағы МТН 12-7-79 тіркелген) күші жойылсын деп танылсын.
3. Шешім ресми түрде жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Т. Тілеуоваға және ҚІБ бастығына А.К.Саринге жүктелсін.
Аудан әкімі                                В. Левченко
Келісілді
Ертіс ауданының ҚІБ бастығы
2009 ж. 21 желтоқсан                       А. Сарин

О проведении приписки граждан 1993 года рождения
Решение акима Иртышского района Павлодарской области от 22 декабря 2009 года N 17. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 13 января 2010 года N 12-7-93. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Иртышского района Павлодарской области от 13 апреля 2010 года N 2-24-427)
Ескерту. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Иртышского района Павлодарской области от 13 апреля 2010 года N 2-24-427).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе", Постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года N 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", Постановления Правительства Республики Казахстан N 1232 ДСП от 12 декабря 2005 года "Об утверждении Положения о местных органах военного управления Республики Казахстан", РЕШИЛ:
1. Обеспечить организацию мероприятий по приписке граждан 1993 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Иртышского района Павлодарской области" (далее - ОДО) в январе - марте 2010 года.
2. Ранее принятое решение от 17 ноября 2008 года N 16 "О проведении приписки граждан, 1992 года рождения (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 декабря 2008 года НГР 12-7-79) признать утратившим силу.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 дней со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Тлеуову А.Т. и начальника ОДО Сарина А.К.
Аким района                                В. Левченко
Согласовано
Начальник ОДО Иртышского района
21 декабря 2009                            А. Сарин