2009 жылы халықты жұмыспен қамту саласындағы азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар туралы
Павлодар облысы Қашыр аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 18 мамырдағы N 144/4 қаулысы. Павлодар облысы Қашыр ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 мамырда N 12-8-70 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 3 маусымдағы N 168/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2010.06.03 N 168/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңынның 31 бабы 1 тармағы 13, 14 тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 6 тармақшасына сәйкес, тұрғындардың әлеуметтік қорғаусыз санаттағы жұмыссыздарын әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамтуда көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тұрғындардың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі бекітілсін:
дәрігерлік–консультативтік комиссиясының анықтамалары бойынша шектеулері бар тұлғалар;
бірде-бір жұмыс істейтін отбасы мүшесі жоқ аз қамтылған отбасылардағы жұмыссыздар.
2. Қосымшаға сәйкес "Качир ауданының N 11 кәсіптік лицейі" мемлекеттік мекемесінің, Павлодар қаласының кәсіптік лицейлері, колледждерінің, студенттері мен оқушыларына ұйымдар мен кәсіпорындарда екі айлық сынақтан өту төлемінің мөлшері бекітілсін.
Сынақтан өту "Качир ауданыныңың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жолдамасы бойынша іске  асырылады,төлеу "Жұмыспен қамту бағдарламасы. Тұрғындарды жұмыспен қамту саласындағы азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" 002.102 бағдарламасы бойынша жүргізіледі.
3. Качир ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 29 сәуірдегі "2008 жылы тұрғындарды жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша іс-шаралар туралы" Nп137/4 қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Мардановаға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Бақауов
Качир ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 18 мамырдағы
N 144/4 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының кәсіптік лицейлері,
колледждері, "Качир ауданының N 11 кәсіптік
лицей" мемлекеттік мекемелерінің студенттері
мен оқушыларына ұйымдар мен кәсіпорындарда екі
айлық сынақтан өту төлем ақысының мөлшері
р/р
N
Мамандықтар атаулары
Сандары
Төлем мөлшері
1
Тракторист-машинист
15
ҚР заңнамаларымен белгіленген ең аз еңбек ақы мөлшерінің 50 %
2
Дәнекерлеуші
10
ҚР заңнамаларымен белгіленген ең аз еңбек ақы мөлшерінің 50 %
3
Тас қалаушы
15
ҚР заңнамаларымен белгіленген ең аз еңбек ақы мөлшерінің 50 %
4
Сылақшы
20
ҚР заңнамаларымен белгіленген ең аз еңбек ақы мөлшерінің 50 %
Жиынтығы:
60

О дополнительных мерах по социальной защите граждан в сфере занятости населения в 2009 году
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 18 мая 2009 года N 144/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 27 мая 2009 года за N 12-8-70. Утратило силу - постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 3 июня 2010 года N 168/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 03.06.2010 N 168/4.
В соответствии с подпунктами 1314 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",пунктом 2 статьи 5, подпунктом 6 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях социальной защиты и содействия занятости безработных из социально незащищенных категорий населения акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
лица, имеющие ограничения по справкам Врачебно-Консультативной Комиссии;
безработные из малообеспеченных семей, не имеющих ни одного работающего члена семьи.
2. Утвердить размер оплаты двухмесячной стажировки в организациях и на предприятиях студентам и учащимся государственного учреждения "Профессиональный лицей N 11 Качирского района", профессиональных лицеев, колледжей г. Павлодара согласно приложению.
Стажировка осуществляется по направлению государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Качирского района", оплата производится по программе 002.102 "Программа занятости. Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения".
3. Отменить постановление акимата Качирского района от 29 апреля 2008 года N 137/4 "О дополнительных мерах по социальной защите граждан в сфере занятости населения в 2008 году".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Марданову А. К.
Аким района                                Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Качирского района
от 18 мая 2009 года N 144/4
Размер оплаты двухмесячной стажировки в организациях
и на предприятиях студентам и учащимся государственного
учреждения "Профессиональный лицей N 11 Качирского
района", профессиональных лицеев, колледжей
г. Павлодара
N
п/п
Наименование
профессии
Количество
Размер оплаты
1
Тракторист-машинист
15
50 % от минимальной заработной платы, установленной законодательством РК
2
Сварщик
10
50 % от минимальной заработной платы, установленной законодательством РК
3
Каменщик
15
50 % от минимальной заработной платы,установленной законодательством РК
4
Штукатурщик
20
50 % от минимальной заработной платы, установленной законодательством РК
Итого:
60