Качир ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 мамырдағы N 145/4 "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 29 шілдедегі N 216/7 қаулысы. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 тамызда N 12-8-76 тіркелген
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 10.10.2014 N 320/10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 13, 14-тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту" Заңының 7 бабы 5-4) тармақшасына, 18-1-бабына сәйкес, тұрғындардың нысаналы топтарына кіретін тұлғаларды әлеуметтік қорғау мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Качир ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 мамырдағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" N 145/4 қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-72, "Заря" газетінде 2009 жылдың 6 маусымда N 23 жарияланған) бекітілген қоса беріліп отырған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі Нұсқаулығына келесі өзгерістер енгізілсін:
10 тармақтағы "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтiк қорғау жөнiндегi қосымша шаралар" 102 кіші бағдарламасындағы сөздері "103 кіші бағдарламасындағы "Республикалық бюджеттен мақсатты ағымды трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламаларын кеңейту" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.gМардановаға жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Бақауов

О внесении изменения в постановление акимата Качирского района от 18 мая 2009 года N 145/4 "Об организации социальных рабочих мест"
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 29 июля 2009 года N 216/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 24 августа 2009 года N 12-8-76
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Качирского района Павлодарской области от 10.10.2014 N 320/10.
В соответствии с подпунктами 1314 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-4) статьи 7, статьей 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, входящих в целевые группы населения, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Инструкцию по организации и финансированию социальных рабочих мест, утвержденную постановлением акимата Качирского района от 18 мая 2009 года N 145/4 "Об организации социальных рабочих мест" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-72, опубликовано в газете "Заря" 6 июня 2009 года, N 23) следующее изменение:
в пункте 10 слова "подпрограмме 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения" заменить словами "подпрограмме 103 "Расширение программы социальных рабочих мест и молодeжной практики за счeт целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Марданову А. К.
Аким района                 Б. Бакауов