Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XII сессиясы) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 қыркүйектегі N 1/17 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 қыркүйекте N 12-8-77 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 5/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010.04.14 N 5/22 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) -тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XII сессиясы) 2009 жылғы 29 тамыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XI сессиясы) 2008 жылғы 18 желтоқсандағы "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 146/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 226/17 шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XІV сессиясы ) 2009 жылғы 27 сәуірдегі "IV сайланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 8 мамырдағы N 12-8-69 тіркелген, "Заря" газетінің 2009 жылғы 16 мамырдағы N 20-санында жарияланған) N 1/14 шешімімен, аудандық мәслихаттың (IV сайланған XVІ сессиясы) 2009 жылғы 29 шілдедегі "IV сайланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 25 желтоқсандағы XII сессиясының "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/12 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 31 шілдедегі  N 12-8-75 тіркелген, "Заря" газетінің 2009 жылғы 8 тамыздағы  N 32-санында жарияланған) N 2/16 шешімімен өзгерістер және толықтырулар енгізілген, аудандық мәслихаттың (IV сайланған XII сессиясы) 2008 жылғы 25 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 29 желтоқсандағы N 12-8-66 тіркелген, "Заря" газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 2-санында жарияланған) N 1/12 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XII сессия, IV созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 8 сентября 2009 года N 1/17. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 10 сентября 2009 года N 12-8-77. Утратило силу - решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 5/22
Сноска. Утратило силу решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 14.04.2010 N 5/22.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 пункта 2 статьи N 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года,  решением Павлодарского областного маслихата (XVII сессия IV созыв) от 29 августа 2009 года N 226/17 "О внесении изменений и дополнений в  решение областного маслихата (XI - сессии IV - созыв) от 18 декабря 2008 года N 146/11 "Об областном бюджете на 2009 год", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XII - сессии IV - созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-66 от 29 декабря 2008 года, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2009 года N 2) с внесенными изменениями и дополнениями решением районного маслихата (XIV - сессия IV- созыв) от 27 апреля 2009 года N 1/14 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата XII - сессии IV- созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-69 от 8 мая 2009 года, опубликованное в газете "Заря" от 16 мая 2009 года N 20, решением районного маслихата (XVI - сессия IV- созыв) от 29 июля 2009 года N 2/16 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата XII - сессии IV - созыв) от 25 декабря 2008 года N 1/12 "О бюджете района на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-75 от 31 июля 2009 года, опубликованное в газете "Заря" от 8 августа 2009 года N 32) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:

"1. 2009 жылға арналған аудан бюджеті 1-қосымшаға сәйкес мына көлемдерде атқарылуға қабылдансын:
1) кірістер – 2147295 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 211401 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1703 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1199 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1932992 мың теңге;
2) шығындар – 2155159 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджеттің тапшылығы ( профициті) – -7864 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 7864 мың тенге."
Көрсетілген шешімнің 6-тармағы мына мазмұндағы абзацымен толықтырылсын:
"19000 мың теңге – елді мекендерді көркейту және санитариясын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шараларды өткізуге.

"1. Утвердить бюджет района на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 2147295 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 211401 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1703 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1199 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1932992 тысяч тенге;
2) затраты - 2155159 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7864 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7864 тысяч тенге."
Пункт 6 указанного решения дополнить абзацем следующего содержания:
"19000 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и обеспечению санитарии населенных пунктов.

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауданның тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың XVII кезектен
тыс сессиясының төзағасы                   С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының хатшысы        С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV шақырылған XVII кезектен тыс сессия)

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию района.
Председатель XVII - внеочередной
сессии районного маслихата:                С. Баяндинов
Секретарь Качирского
районного маслихата:                       С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XVII внеочередная сессия, IV созыв)