2009 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 17 ақпандағы N 18/2 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 наурызда N 87 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 5/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.01.22 N 5/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 20 бабы 1 тармағына, 7 бабы 5 тармағына және Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2001 жылы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы тұрғындарды жұмыспен қамту туралы Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыс ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерi" 8 тармағына сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыс ұйымдастыру мақсатында аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi 240 жұмыссыздар үшiн ұйымдар және мекемелермен келiсiм шарт бойынша қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
2.Ұйым тiзбесi, қоғамдық жұмыстың түрi, көлемi және нақты жағдайы қатысушылардың еңбек төлемiнiң мөлшерi және оның қаржыландырылу, қоғамдық жұмысқа сұранысы және ұсынысы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
3. Тұрғындардың мақсатты тобына кiретiн асырауында кәмелетке толмаған 4 және оданда артық балалары бар көп балалы аналар, 3-шi топтың мүгедектерi, дәрiгерлiк-кеңес комиссиясының анықтамасы бойынша еңбекте шектеулерi бар азаматтар қатарындағы жұмыссыздар үшiн толық еңбекақы төлемiмен 24 және 36 сағаттық жұмыс аптасын және оралымды жұмыс кестесiн қарастырсын. 3-топ мүгедектерi мен дәрiгерлiк кеңестiк комиссияның анықтамасы бойынша еңбекте шектеулерi бар азаматтар қатарындағы жұмыссыздар медициналық мекемелер ұсынысымен денсаулығының жағдайына және жұмыс түрлерiне байланысты қоғамдық жұмыстарға жiберiлсiн.
4. Қоғамдық жұмысқа қатысушыларға Республика бойынша белгiленген ең аз еңбекақы мөлшерiнен кем емес еңбекақы белгiленсiн.
5. Ауданның қаржы бөлiмi "Қоғамдық жұмыс" 100 кiшi бағдарламасы бойынша аудандық бюджеттен бекiтiлген қаржы шегiнде уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
6. Бұл қаулы ресми жарияланғаннан кейiн 10 күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiлсiн.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Н.Сағандықовқа жүктелсiн.
Аудан әкiмi                                С. Әпсалықов
Лебяжі аудан әкiмдігiнің
17 ақпандағы 2009 жылғы
N 18/2 қаулысына
қосымша
Ұйым тізбесі, қоғамдық жұмыстың түрі, көлемі және нақты
жағдайы, қатысушылардың еңбек төлемінің мөлшері және
оның қаржыландырылу көздері, қоғамдық жұмысқа
сұранысы мен ұсынысы

Об организации общественных работ на 2009 год
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 17 февраля 2009 года N 18/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 17 марта 2009 года за N 87. Утратило силу - постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 22 января 2010 года N 5/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 22.01.2010 N 5/1.
В соответствии с п.5 ст. 7, п.1 ст. 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и п. 8 "Правил организации и финансирования общественных работ", утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Районному отделу занятости и социальных программ организовать по договорам с предприятиями и организациями общественные работы для 240 безработных.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
3. Предусмотреть 24-часовую и 36-часовую рабочую неделю, полной оплатой труда, и гибкий график работы для безработных из целевых групп населения: многодетных матерей, имеющих на иждивении 4 и более несовершеннолетних детей, инвалидов 3-й группы, граждан имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии. Безработных из числа инвалидов 3-й группы и граждан, имеющих ограничения в труде по справкам врачебно-консультативной комиссии направлять на общественные работы в соответствии с состоянием их здоровья, по видам работ, рекомендованными медицинскими учреждениями.
4. Установить оплату труда участников общественных работ в размере не менее минимальной заработной платы, установленной по республике.
5. Районному отделу финансов обеспечить своевременное  финансирование из районного бюджета в пределах утвержденных средств по подпрограмме 100 "Общественные работы".
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования.
7. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов
Приложение
к постановлению акимата
Лебяжинского района
N 18/2 от 17 февраля 2009 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и
источники их финансирования, спрос и предложение
на общественные работы

Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 17.09.2009 N 172/8 қаулысымен.
N п/п
ұйымдардың атаулары
қоғамдық жұмыстардың түрлерi
қоғамдық жұмыстардың көлемдерi және нақты шаралары
Сұраныс (мәлiмделгенқажеттiлiк)
ұсыныстар (бекiтiлген)
қаржыландыру көздерi
1
Баймолдин ауылдық округ
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
400 түп ағаш отырғызу260 шаршы.м аумақты тазалау, 310 шаршы.м қарды тазалау, 1000 түп ағаштарды кесу, ағаштарды әктеу, 120 тiрек бағаналарын әктеу, 42 шаршы.м қоршауды жөндеу
11
11
Аудандық бюджет

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 17.09.2009 N 172/8.
N п/п
Наименования организации
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Спрос (заявленная потребность)
Предложения (утверждено)
Источники финансирования
1
Баймульдинский сельский округ
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 400 шт, уборка территории 260 куб.м, чистка снега 310 куб.м, побелка деревьев, подрезка деревьев 1000 шт, побелка опорных столбов 120 шт, ремонт ограждений 42 м.кв
11
11
Районный бюджет

2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
264 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
2
2
3. Жұмыс көлемi ұлғайған кезде селолық округiнiң әкiмдiлiктерiнде құжаттарды рәсiмдеуде көмек көрсету
демалыс күндерiн есепке алғанда күнiне 8 сағаттан 30 құжат
2
2
4. Қоғамдық және әлеуметтiк мәдени маңыздағы иесiз қалған объектiлердi күзету
демалыс күндерiн есепке алғанда 3 айдың iшiнде 2 адамнан 8 сағаттан  960 сағат
2
2
5. Саябақ пен егiлген ағаштарды малдардан қорғау
демалыс күндерiн есепке алғанда 3 айдың iшiнде 2 адамнан 8 сағаттан  960 сағат
2
2
6. Коммуналдық меншiктегi, мәдени-әлеуметтiк маңыздағы объектiлердiң, тұрғын үйлердiң құрылысына, қалпына келтiруге, ағымдағы және күрделi жөндеу жұмыстарына қатысу
демалыс күндерiн есепке алғанда 1 айда 5 адамнан 8 сағаттан 800 сағат
5
5
2
Жамбыл селолық округi
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
500 түп ағаш отрығызу380 шаршы.м аумақты тазалау, 510 шаршы.м қарды тазалау, 1600 ағаштарды кесу, ағаштарды әктеу, 150 тiрек бағаналарын әктеу, 72 шаршы.м қоршауды жөндеу
12
12
Аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
403 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
2
2
3. Жұмыс көлемi ұлғайған кезде селолық округiнiң әкiмдiлiктерiнде құжаттарды рәсiмдеуде көмек көрсету
демалыс күндерiн есепке алғанда күнiне 8 сағаттан 30 құжат
2
2
4. Қоғамдық және әлеуметтiк мәдени маңыздағы иесiз қалған объектiлердi күзету
демалыс күндерiн есепке алғанда 3 айдың iшiнде 2 адамнан 8 сағаттан  960 сағат
2
2
5. Саябақ пен егiлген ағаштарды малдардан қорғау
демалыс күндерiн есепке алғанда 3 айдың iшiнде 2 адамнан 8 сағаттан  960 сағат
2
2
3
Қазы селолық округi
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
300 түп ағаш отырғызу280 шаршы.м аумақты тазалау, 300 шаршы.м қарды тазалау, 600 түп  ағаштарды кесу, ағаштарды әктеу, 100 тiрек бағаналарын әктеу,42 шаршы.м қоршауды жөндеу
7
7
Аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
236 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
1
1
3. Жұмыс көлемi ұлғайған кезде селолық округiнiң  әкiмдiлiктерiнде құжаттарды рәсiмдеуде көмек көрсету
демалыс күндерiн есепке алғанда күнiне 8 сағаттан 30 құжаттама
1
1
4. Қоғамдық және әлеуметтiк мәдени маңыздағы иесiз қалған объектiлердi күзету
демалыс күндерiн есепке алғанда 3 айдың iшiнде 1 адамнан 8 сағаттан  360 сағат
1
1
4
Қызылағаш селолық округi
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
200 түп ағаш отырғызу260 шаршы.м аумақты тазалау, 310 шаршы.м қарды тазалау, 1200 түп  ағаштарды кесу, ағаштарды әктеу, 100 тiрек бағаналарын әктеу, 32 шаршы.м қоршауды жөндеу
3
3
Аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
265 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
1
1

2. Оказание помощи участковым  комиссиям
проведение подворного обхода и других обследований 264 дворов
2
2
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
30 документов 8 часов в день  с учетом выходных
2
2
4. Охрана бесхозных объектов общественного и социально культурного назначения
960 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
5. Охрана парков и лесонасаждений от животных
960 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
6. Участие в строительстве, реконструкции и капитальном, текущем ремонте жилья и объектов соц.культурного назначения коммунальной собственности
800 часов по 8 часов 5 человек в течение 1-го месяца с учетом выходных
5
5
2
Жамбылский сельский округ
1.Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 500 шт, уборка территории 380 куб.м, чистка снега 510 куб.м, побелка деревьев, подрезка деревьев 1600 шт, побелка опорных столбов 150 шт, ремонт ограждений 72 м.кв
12
12
Районный бюджет
2. Оказание помощи участковым  комиссиям
проведение подворного обхода и других обследований 403 дворов
2
2
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
30 документов 8 часов в день  с учетом выходных
2
2
4. Охрана бесхозных объектов общественного и социально культурного назначения
960 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
5. Охрана парков и лесонасаждений от животных
960 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
3
Казынский сельский округ
1.Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 300 шт, уборка территории 280 куб.м, чистка снега 300 куб.м, побелка деревьев, подрезка деревьев 600 шт, побелка опорных столбов 100 шт, ремонт ограждений 42 м.кв
7
7
Районный бюджет
2. Оказание помощи участковым  комиссиям
проведение подворного обхода и других обследований 236 дворов
1
1
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
30 документов 8 часов в день  с учетом выходных
1
1
4. Охрана парков и лесонасаждений от животных
360 часов по 8 часов 1 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
1
1
4
Кызылагашинский сельский округ
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 200 шт, уборка территории 260 куб.м, чистка снега 310 куб.м, побелка деревьев, подрезка деревьев 1200 шт, побелка опорных столбов 40 шт, ремонт ограждений 32 м.кв
3
3
Районный бюджет
2. Оказание помощи участковым  комиссиям
проведение подворного обхода и других обследований 265 дворов
1
1

демалыс күндерiн есепке алғанда күнiне 8 сағаттан 50 құжат
2
2
11
Ямышев селолық округ
1. Елдi мекендердi көркейту, көгалдандыру
2000 түп ағаш отырғызу900 шаршы.м аумақты тазалау, 610 шаршы м қарды тазалау, 3000 түп  ағаштарды кесу, ағаштарды әктеу, 170 тiрек бағаналарын әктеу, 60 шаршы м қоршауды жөндеу
15
15
Аудандық бюджет
2. Учаскелiк комиссияларға көмек көрсету
441 ауланы аулалы және басқадай тексерiстен өткiзу
3
3
3. Жұмыс көлемi ұлғайған кезде селолық округiнiң  әкiмдiлiктерiнде құжаттарды рәсiмдеуде көмек көрсету
демалыс күндерiн есепке алғанда күнiне 8 сағаттан 60 құжат
3
3
4. Қоғамдық және әлеуметтiк мәдени маңыздағы иесiз қалған объектiлердi күзету
демалыс күндерiн есепке алғанда 3 айдың iшiнде 2 адамнан 8 сағаттан  960 сағат
2
2
5. Саябақ пен егiлген ағаштарды малдардан қорғау
демалыс күндерiн есепке алғанда 3 айдың iшiнде 2 адамнан 8 сағаттан  960 сағат
2
2
12
Алынып тасталды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 17.09.2009 N 172/8 қаулысымен.
13
Алынып тасталды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 17.09.2009 N 172/8 қаулысымен.
14
Алынып тасталды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 17.09.2009 N 172/8 қаулысымен.
15
Аудандық қаржы бөлiмi
Құжаттарды рәсiмдеуге техникалық жәрдем
демалыс күндерiн есепке алғанда күнiне 8 сағаттан 20-30 құжат
2
2
Аудандық бюджет
16

50 документов 8 часов в день  с учетом выходных
2
2
11
Ямышевский сельский округ
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев 2000 шт, уборка территории 900 куб.м, чистка снега 610 куб.м, побелка деревьев, подрезка деревьев 3000 шт, побелка опорных столбов 180 шт, ремонт ограждений 60 м.кв; проведение подворного обхода и других обследований 441 дворов
15
15
Районный бюджет
2. Оказание помощи участковым  комиссиям
60 документов 8 часов в день  с учетом выходных
3
3
3. Оказание помощи в оформлении документов в акимате сельского округа в период увеличения объема работ
960 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
3
3
4. Охрана бесхозных объектов общественного и социально культурного назначения
960 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
5. Охрана парков и лесонасаждений от животных
960 часов по 8 часов 2 человека в течение 3-х месяцев с учетом выходных
2
2
12
Исключен постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 17.09.2009 N 172/8.
13
Исключен постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 17.09.2009 N 172/8.
14
Исключен постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 17.09.2009 N 172/8.
15
Районный отдел финансов
Техническая помощь в оформлении документов
20-30 документов 8 часов в день, с учетом выходных дней
2
2
Районный бюджет
16

Алынып тасталды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 17.09.2009 N 172/8 қаулысымен.
Ескерту: Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы Қазақстан Республикасының Заңнамасына сәйкес жеке еңбек шарты негiзiнде реттеледi және орындалған жұмыстың санына сапасына және күрделiлiгiне тәуелдi.

Исключен постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 17.09.2009 N 172/8.
Примечание: Оплата труда безработных, участвующих в общественных работах, регулируется в соответствии с законодательством Республики Казахстан на основании индивидуального трудового договора и зависит от количества, качества и сложности выполняемой работы.