Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 4/1 "Ауданда 2009 жылы қоғамдық жұмыстарды өткізу туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 13 сәуірдегі N 76/4 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 сәуірде N 108 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2010.01.18 N 1/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2010.01.18 N 1/1 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабы 1 тармағына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 8 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 13 қаңтардағы N 4/1 "Ауданда 2009 жылы қоғамдық жұмыстарды өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актінің мемлекеттік Тізілімінде N 12-11-105 тіркелген, 2009 жылғы 6 ақпандағы "Нива" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
берілген қаулының 1 тармағында "180" саны "200" санына өзгертілсін;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда берілсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата района от 13 января 2009 года N 4/1 "О проведении общественных работ в районе в 2009 году"
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 13 апреля 2009 года N 76/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 30 апреля 2009 года за N 108. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 18 января 2010 года N 1/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 18 января 2010 года N 1/1.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 13 января 2009 года N 4/1 "О проведении общественных работ в районе в 2009 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-105, опубликовано в газете "Нива" от 6 февраля 2009 года), следующие изменения и дополнение:
в пункте 1 указанного постановления цифру "180" заменить цифрой "200";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Ш. Шәмкеноваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 13 сәуірдегі
N 76/4 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстар өтетін аудан ұйымдары мен
кәсіпорындарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың
түрлері, қаржыландыру көлемі мен көздері
N п/п Ұйымдар мен кәсіпорындардың атауы Қоғамдық жұмыстардың түрлері Жұмыс көлемі (млн. теңге) Жұмыс орындарының саны, адамдар Қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1
"Павлодар ауданы Пресное ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме
1. Елді мекендер аумақтарын, қар бұрқасындарын қолмен жинау, көк тайғақпен күрес. Қоқыс шығару, ескі құрылыстарды бұзу.
2. Әлеуметтік-мәдени объектілерді қалпына келтіру және күрделі жөндеу жұмыстарында көмек көрсету.
3. Тарихи және мәдениет ескерткіштерін, кешендер мен қорықтарды, қалпына келтіру жұмыстарында көмек көрсету.
4. Аймақтарды экологиялық сауықтандыру: көгалдандыру, аумақтарды көріктендіру, көктемде, күзде ағаш отырғызу, жасыл ағаштарға жазда су құю.
5. Мәдени ауқымды іс-шараларды ұйымдастыру, спорт жарыстарын, спартакиадаларды, фестивальдерді өткізу жұмыстарына көмек көрсету.
6. Ауыл тұрғындарын, қосалқы шаруашылықтарды (мал, құс) есепке алуға көмек көрсету.

3. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Шамкенову Р.Ш.
Аким района                                Т. Бастенов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 13 апреля 2009 года
N 76/4
Перечень предприятий и организаций, в которых будут
проводиться общественные работы, виды, объемы и
источники финансирования общественных работ
N п/п Наименование предприятия, организации Виды общественных работ Объем работы (млн. тенге) Количество рабочих мест, человек Источник финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение  "Аппарат акима села Пресное Павлодарского района"
1. Работы по ручной уборке территорий населенных пунктов, очистке снега и снежных заносов, локальной борьбе с гололедом, вывоз мусора, разборка и снос ветхих строений.
2. Оказание помощи в строительстве, реконструкции и капитальном ремонте объектов социально-культурного назначения.
3. Оказание помощи в восстановлении историко-архитектурных памятников, комплексов и заповедных зон.
4. Экологическое оздоровление регионов: озеленение, благоустрой ство территорий, весенняя и осенняя посадка деревьев, летний полив зеленых насаждений.
5. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения, спортивных соревнований, фестивалей.
6. Оказание помощи в проведении учета населения сел, наличия подсобного хозяйства (скота, птицы)

7. Учаскелік комиссияларға құжаттарды ресімдеу, үйлерді және аулаларды аралауға көмек көрсету.
8. Ауылшаруашылық зиянкестерімен күрес жөніндегі маусымдық науқандарға қатысу.
9. Болуы ықтимал Болуы ықтимал инфекция ауруларының ошақтарын жоюға көмек беру (ит ұстау, кеміргіштерді жою, малды вакциналау).
10. Құжаттарды ресімдеу кезінде көмек көрсету (қайта тіркеу, құжаттарды айырбастау жөніндегі компаниялар).

7. Оказание помощи участковым комиссиям в оформлении документов, проведении подворных обходов.
8. Участие в сезонных кампаниях по борьбе с сельскохозяйственными вредителями.
9. Оказание помощи в обеспечении ликвидации возможных очагов инфекционных заболеваний (отлов собак, истребление грызунов, вакцинация животных).
10. Оказание помощи в оформлении стендов, документов (перерегистрация, кампании по обмену документов).