Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/74 шешіміне өзгерістер мен толықтурылар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 шілдедегі N 13/109 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 тамызда N 12-11-111 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 ақпандағы N 27 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.14 N 27 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" N 10/74  шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-11-102 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 қаңтарда "Нива" газетінің N 1 санында жарияланды), аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 12 сессиясы) 2009 жылғы 27 сәуірдегі "Аудандық мәслихаттың (4 шақырылған 10 сессиясы) 2008 жылғы 22 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы N 12/85 шешімімен кейіннен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу  тізілімінде 2009 жылғы 29 сәуірде N 12-11-107 болып тіркелген, 2009 жылғы 1 мамырдағы "Нива" газетінің N 18 санында жарияланды) N 10/74 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы мына редакцияда баяндалсын:
"1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 1 633 488 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 288 000 мың теңге;
салық емес түсімдер – 5 415 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 123  мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 338 950 мың теңге;
шығыстар – 1 658 360 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – нөлге тең;
қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
бюджет тапшылығы – -24 872 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру – 24 872 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (10 сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 30 июля 2009 года N 13/109. Зарегистрировано Управлением юстиции 3 августа 2009 года N 12-11-111. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14 февраля 2011 года N 27)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 14.02.2011 N 27).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 от 4 декабря  2008 года Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (10 сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-102, опубликовано в газете "Нива" от 3 января 2009 года N 1) с последующими изменениями и дополнениями, решением районного маслихата (12 сессия, 4 созыв) от 27 апреля 2009 года N 12/85 "О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (10 сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-11-107 от 29 апреля 2009 года, опубликовано в газете "Нива" от 1 мая 2009 года N 18), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1 633 488 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 288 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5415 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 1 123 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 338 950 тысяч тенге;
2) затраты – 1 658 360 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета – -24 872 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 24 872 тысяч тенге.

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылғы қаңтардың 1-нен бастап қолданысқа енеді.
Сессия  төрағасы                           С. Абдуллин
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихаттың
(4 шақырылған, 13 сессиясы)
2009 жылғы 30 шілдедегі
N 13/109 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық мәслихаттың
(4 шақырылған,10 сессиясы)
2008 жылғы 22 желтоқсандағы
N 10/74 шешіміне
1-қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы            Атауы
1
2
3
4
5
I. Түсiмдер

Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        С. Абдуллин
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского районного маслихата
(13 сессия, 4 созыв) от 30 июля 2009 года N 13/109
Приложение 1
к решению Павлодарского районного маслихата
(10сессия, 4 созыв) от 22 декабря 2008 года N 10/74
О районном бюджете на 2009 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                  Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы