Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы "2009 жылы аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем туралы" ңұсқауды бекіту туралы " N 38/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 73/3 қаулысы. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 наурызда N 66 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 1-19/296 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2010.04.15 N 1-19/296 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 28 бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 қаңтардағы "2009 жылы аудан азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік төлем туралы" нұсқауды бекіту туралы" N 38/1 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-63 тіркелген, 2009 жылы 27 ақпанда "Сельские будни" газетінің N 8 жарияланған) 1 тармағы "аудан азаматтары" деген сөздерден кейін "2009 жылы" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап 10 күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов

О внесении дополнения в постановление акимата района от 27 января 2009 года N 38/1 "Об утверждении инструкции "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района в 2009 году"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 13 марта 2009 года N 73/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 20 марта 2009 года за N 66. Утратило силу письмом акимата Успенского района Павлодарской области от 15 апреля 2010 года N 1-19/296
Сноска. Утратило силу письмом акимата Успенского района Павлодарской области от 15.04.2010 N 1-19/296.
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Пункт 1 постановления акимата района от 27 января 2009 года N 38/1 "Об утверждении инструкции "О социальных выплатах отдельным категориям граждан района в 2009 году" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-63, опубликовано в газете "Сельские будни" 27 февраля 2009 года N 8) после слов: "граждан района" дополнить словами: "в 2009 году".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов