Жер салығының мөлшері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы N 74/14 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 сәуірде N 68 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успенка аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 қарашадағы N 118/27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успенка аудандық мәслихатының 19.11.2013 N 118/27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің келесі баптарында жер салығының мөлшері 50 пайызға арттыру бекітілсін:
1) 378 бап ауыл шаруашылық нысаналы жерлерге базалық салық мөлшері;
2) 379 бап жеке тұлғаларға берілген, ауыл шаруашылық нысаналы жерлерге базалық салық мөлшері;
3) 381 бап елді мекендер (үй жанындағы жер телімдерінің есепке алмағанда) жерлеріне базалық салық мөлшері;
4) 383 бап елді мекендерден тыс орналасқан өндіріс жерлеріне базалық салық мөлшерлері.
2.  2003 жылғы 10 қаңтардағы "Жер салығының  мөлшері туралы" N 13/23 (2003 жылғы 8 наурыздағы "Сельские будни" газетінің 9-10 нөмірлерінде жарияланған, N 1638 мемлекеттік нормативтік құқық актілер тізілімінде тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми басылымға жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
ІV сайланған ХІV сессия төрағасы           С. Павленко
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов

О ставках земельного налога
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 27 марта 2009 года N 74/14. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 24 апреля 2009 года за N 68. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 19 ноября 2013 года N 118/27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 19.11.2013 N 118/27.
В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить повышение ставок земельного налога на 50% от базовых ставок земельного налога по следующим статьям Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс):
1) Статья 378. Базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения;
2) Статья 379. Базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам;
3) Статья 381. Базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков);
4) Статья 383. Базовые налоговые ставки на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов.
2. Признать утратившим силу решение от 10 января 2003 года N 13/23 "О ставках земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1638, опубликовано в районной газете "Сельские будни" N 9-10 от 8 марта 2003 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике и бюджету.
Председатель ХIV сессии, IV созыва
районного маслихата                        С. Павленко
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов