Аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы "Ауданда көріктендірудің және үй жануарларын күтіп ұстаудың қағидалары туралы" N 71/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 шілдедегі N 90/16 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 29 шілдеде N 12-12-74 тркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 50/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2012.12.06 N 50/10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" N 148-II Заңының 6-бабы, 1-тармағының 8)-тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 наурыздағы (IV сайланған ХІV сессиясы) "Ауданда көріктендірудің және үй жануарларын күтіп ұстаудың қағидалары туралы" N 71/14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-12-67 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2009 жылдың 9 мамырдың 18 нөмірінде жарияланған) шешімімен бекітілген қағидасының төмендегі тармақшалары алынып тасталсын:
50 тармағының 2 тармақшасы "көшенің көлік және жаяу адамдар жүретін бөлігін, ағаш егілген аумақтарды, сондай-ақ жалпы пайдаланылатын орындарды қоқыспен (темекі қалдықтары, бөтелкелер, қағаз т.б.) және тұрмыстық қалдықтармен ластауға";
50 тармағының 4 тармақшасы "бөлінбеген жерде мал айдауға және жаюға";
51 тармағының 2 тармақшасы "оларды күтіп ұстайтын және серуенге шығаратын орындарды тиісті санитарлық жағдайда ұстауға".
2. Осы шешім алғашқы ресми басылымға жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күннен кейін күшіне енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихатының IV сайланған
XVI сессия төрағасы                        Р. Бечелова
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 27 марта 2009 года N 71/14 "О правилах благоустройства и содержания домашних животных в районе"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 3 июля 2009 года N 90/16. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 29 июля 2009 года N 12-12-74. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 06 декабря 2012 года N 50/10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 06.12.2012 N 50/10.
В соответствии с подпунктом 8), пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. В правилах утвержденных решением Успенского районного маслихата (ХIV сессия IV созыв) от 27 марта 2009 года N 71/14 "О правилах благоустройства и содержания домашних животных в районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-67, опубликованный в районной газете "Сельские будни" от 9 мая 2009 года N 18) исключить следующие подпункты:
подпункт 2 пункта 50 "расклеивать объявления, афиши, листовки, извещения и тому подобное вне установленных местах, засорять проезжую и пешеходную части улиц, территорий земельных насаждений, а также общего пользования любыми видами мусора и бытовыми отходами";
подпункт 4 пункта 50 "прогонять и пасти скот в не установленных местах";
подпункт 2 пункта 51 "поддерживают надлежащее санитарное состояние в местах содержания и прогулок животных".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальным вопросам.
Председатель ХVI сессии, IV созыва
районного маслихата                        Р. Бечелова
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов