2010 - 2012 жылдарға аудан бюджеті туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 108/19 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қаңтарда N 12-12-81 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының, 1 тармағына 1 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға арналған мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 274 220,0 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 140 276,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 925,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 326,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 129 693,0 мың теңге;
2) шығындар - 1 291 683,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 11 444,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттің несиелер – 11 573,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 129,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -28 907,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 28 907,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010.11.08 N 162/26 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған бюджет көлемі:
1) табыстар – 1 206 416 мың теңге, сонымен қатар:
салықтық түсімдерге – 167 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге – 2 158 мың теңге;
негізігі капиталдан түскен түсімдер – 1 979 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 034 413 мың теңге;
2) шығындар - 1 206 416 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – нөлге тең;
4) қаржылық актив операциялары бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджеттің дефициті (профицит) – нөлге тең;
6) бюджеттік дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану) – нөлге тең.
3 қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған бюджет көлемі:
1) табыстар – 1 285 918 мың теңге, сонымен қатар:
салық түсімдері – 181 151 мың теңге;
салықтық емес түсімдерге – 1 239 мың теңге;
негізігі капиталдан түскен түсімдер – 1 825 мың теңге;

О бюджете района на 2010-2012 годы
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 108/19. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 5 января 2010 года N 12-12-81. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона   Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 2, статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3, соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 274 220,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 140 276,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 925,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 326,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 129 693,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1 291 683,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 444,0 тысяч тенге, в т.ч.:
бюджетные кредиты – 11 573,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 129,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 907,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 907,0 тысяч тенге..
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 08.11.2010 N 162/26 (вводится в действие с 01.01.2010).
Согласно приложению 2 объемы бюджета на 2011 год:
1) доходы – 1 206 416 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 167 866 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 158 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 979 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 034 413 тысяч тенге;
2) затраты - 1 206 416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Согласно приложению 3 объемы бюджета на 2012 год:
1) доходы – 1 285 918 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 181 151 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 239 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 825 тысяч тенге;

трансферттердің түсімдері – 1 101 703 мың теңге;
2) шығындар - 1 285 918 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – нөлге тең;
4) қаржылық актив операциялары бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджеттің дефициті (профицит) – нөлге тең;
6) бюджеттік дефицитті қаржыландыру (профицитті пайдалану) – нөлге тең.
2. 4 қосымшаға сәйкес 2010-2012 жылдарға аудан бюджетін орындау секвестерге жатпайтын үрдісі, бюджеттік бағдарлама тізімдемесі бекітілісін.
3. 5 қосымшаға сәйкес 2010-2012 жылдарға арналған ауданның селолық округтері рәсімінде бюджеттік бағдарламалар тізімдемесі бекітілісін.
4. Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексіне сәйкес аудан бюджетінің кіріс және шығындары қалыптасатындығы бекітілсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органдарының резервін 2010 жылға 2 700 мың.теңге сомасын, 2011 жылға 3 300 мың.теңге сомасын, 2012 жылға 3 500 мың.теңге сомасы бекітілісін сонымен қатар:
1) қауырт шығындарға – ауданның жергілікті атқарушы органдарының резерві 2010 жылға 300 мың.теңге сомасында, 2011 жылға 700 мың теңге сомасында, 2012 жылға 800 мың теңге сомасында;
2) ауданның жергілікті атқарушы органдарының төтенше резерві табиғи төтенше, техногенді жағдайларды жоюға - 2010 жылға 400 мың.теңге, 2011 жылға 600 мың.теңге, 2012 жылға 700 мың.теңге;
3) ауданның жергілікті резерві атқарушы органдарының сот шешімдерінің міндеттерін орындауға - 2010 жылға 2 000 мың.теңге сомасы, 2011 жылға 2 000 мың.теңге сомасы, 2012 жылға 2 000 мың. теңге сомасы.
6. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.

поступления трансфертов – 1 101 703 тысяч тенге;
2) затраты - 1 285 918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2010 год согласно приложения 4.
3. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов района на 2010 год согласно приложения 5.
4. Установить, что доходы и расходы районного бюджета формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2010 год в сумме 2 700 тысяч тенге, на 2011 год в сумме 3 300 тысяч тенге, на 2012 год в сумме 3 500 тысяч тенге в том числе:
1) резерв местного исполнительного органа района на неотложные затраты – на 2010 год в сумме 300 тысячи тенге, на 2011 год в сумме 700 тысячи тенге, на 2012 год в сумме 800 тысяч тенге;
2) чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера – на 2010 год в сумме 400 тысяч тенге, на 2011 год в сумме 600 тысяч тенге, на 2012 год в сумме 700 тысяч тенге;
3) резерв местного исполнительного органа района на исполнение обязательств по решениям судов – на 2010 год в сумме 2 000 тысячи тенге, на 2011 год в сумме 2 000 тысячи тенге, на 2012 год в сумме 2 000 тысячи тенге.
6. Данное решение вводится в действие с 1 января 2010 года.

7. Осы шешімнің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
ІV сайланған ХІХ сессия төрағасы           В. Латун
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
N 108/19 шешіміне
1 қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010.11.08 N 162/26 (2010.01.01 бастап қолданысқа енеді) Шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР

7. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХIХ сессии, IV созыва
районного маслихата                        В. Латун
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года N 108/19
Бюджет района на 2010 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Успенского района Павлодарской области от 08.11.2010 N 162/26 (вводится в действие с 01.01.2010).
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
I. ДОХОДЫ

7184
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
52
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
16500
05
Денсаулық сақтау
117
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
117
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
117
002
Ерекше жағдайларда сырқатты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
117
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
96727
2
Әлеуметтiк көмек
82508
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11796
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11796
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70712
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18191
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3740
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38494
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
396
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1591
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3180
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
90
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

7184
04
9
464
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
52
04
9
464
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
16500
05
Здравоохранение
117
05
9
Прочие услуги в области здравоохранения
117
05
9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
117
05
9
123
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
117
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
96727
06
2
Социальная помощь
82508
06
2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11796
06
2
123
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11796
06
2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70712
06
2
451
002
Программа занятости
18191
06
2
451
005
Государственная адресная социальная помощь
3740
06
2
451
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38494
06
2
451
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
396
06
2
451
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1591
06
2
451
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3180
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
90
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне