2010 жылдың қаңтар - наурыз айларында Успен ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесінде 1993 жылы туған азаматтарды тізімге алуды өткізу туралы
Павлодар облысы Успен ауданы әкімінің 2009 жылғы 8 желтоқсандағы N 19 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 қаңтарда N 12-12-84 тіркелген. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 2014 жылғы 26 тамыздағы N 1-18/555 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық әкімі аппаратының 26.08.2014 N 1-18/555 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 33 бабы, 1 тармағы, 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабының 3 тармағына сәйкес, 2010 жылы шақыру учаскесінде 1993 жылы туған азаматтарды тізімге алуды ұйымдасқан түрде өткізу мақсатында ШЕШІМ қабылдаймын:
1. 2010 жылдың қаңтар – наурыз айларында 1993 жылы туған азаматтар Успен ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесінде тіркеуден өткізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап 10 күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімі                                Н. Әутәліпов

О проведении приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку Отдела по делам Обороны Успенского района в январе-марте 2010 года
Решение акима Успенского района Павлодарской области от 8 декабря 2009 года N 19. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 13 января 2010 года N 12-12-84. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26 августа 2014 года N 1-18/555)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 26.08.2014 N 1-18/555).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О воинской обязанности и воинской службе", в целях организованного проведения приписки граждан 1993 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны Успенского района в январе-марте 2010 года, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести в январе – марте 2010 года приписку юношей 1993 года рождения к призывному участку Отдела по делам обороны Успенского района.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района курирующего социальные вопросы.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Н. Ауталипов