"Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/10 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 73/15 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 мамырда N 81 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 ақпандағы N 1-31-14 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011.02.23 N 1-31-14 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" N 148-ІІ Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы N 95-IV Бюджет Кодексінің 75 бап 2 тармағы, 106 бап 2 тармағының 4 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/10 Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-70 тіркеуге алынған 2009 жылғы 17 қаңтардағы N 2-3 аудандық "Трибуна" газетінде жарияланған шешіміне, аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 12 қаңтардағы "Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 26 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 58/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"  (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-71 тіркеуге алынған, 2009 жылғы 31 қаңтардағы N 5 аудандық "Трибуна" газетінде жарияланған) N 59/11 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"2009 жылға арналған аудан бюджеті мына бөлімдері бойынша 1 қосымшаға сәйкес орындауға алынсын:
1) кірістер – 1874481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша – 208074 мың теңге;
салық емес түсімдер бойынша – 2434 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 460 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 1663513 мың теңге;
2) шығындар -1916197 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру – нөлге тең;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – (-) 41716 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 41716 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік қаржы қалдығының қозғалысы – 41716 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 7 тармағында:
"6800" саны "5900" санымен ауыстырылсын.
Көрсетілген қаулы келесі мазмұндағы 7-1, 8-1 тармақтармен толықтырылсын:
"7-1. 6891 мың теңгеге өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау стратегиясын жүзеге асыру үшін 2009 жылы аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер қарастырылғаны есепке алынсын";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 58/10 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 29 апреля 2009 года N 73/15. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 7 мая 2009 года за N 81. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 февраля 2011 года N 1-31-14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.02.2011 N 1-31-14).
В соответствии с подпунктом 1) пункт 1 статьи 6 Закон Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148-II, пунктом 2 статьи 75, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года N 95-IV районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 58/10 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-70, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 17 января 2009 года), решение от 12 января 2009 года N 59/11 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2008 года N 58/10 "О районном бюджете на 2009 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-71, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 5 от 31 января 2009 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 1874481 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 208074 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2434 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 460 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1663513 тысяч тенге;
2) затраты – 1916197 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно нулю;
5) дефицит бюджета – (-) 41716 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 41716 тысяч тенге,в том числе:
движение остатков бюджетных средств – 41716 тысяч тенге".
в пункте 7 указанного решения:
цифры "6800" заменить цифрами "5900".
Указанное решение дополнить пунктами 7-1, 8-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 6891 тысяча тенге".

"8-1. 2009 жылға өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау стратегиясын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы мақсатты трансферттер келесі көлемде бөлінсін:
Тұрғындарды жұмыспен қамтуға – 74309 мың теңге;
Жастар тәжірибесін және әлеуметтік жұмыс орындары бағдарламасын ұлғайтуға – 7563 мың теңге".
Осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары жаңа редакцияда баяндалсын.

"8-1. Установить на 2009 год объемы целевых текущих трансфертов  из республиканского бюджета на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в следующих размерах:
74309 тысяч тенге - на обеспечение занятости населения;
7563 тысячи тенге - на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики".
Приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.