Насихаттау жөніндегі баспа материалдарын орналастыратын орындарын бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 18 қыркүйектегі N 196/7 қаулысы. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қыркүйекте N 12-13-85 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 19 сәуірдегі N 35/01-18/173 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2010.04.19 N 35/01-18/173 хаты).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес барлық кандидаттар үшін насихаттау жөніндегі баспа материалдарын орналастыратын орындарын анықтау мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша қосымшаға сәйкес барлық кандидаттарға арналған баспа материалдарын орналастыратын орындарының тізбесі анықталсын және бекітілсін.
2. Ауылдық округ әкімдері насихаттау материалдарын орналастыратын орындарды стендтер, қалқаншалар және тумбалармен жарақтасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Смағұлов
Келісілді:
Аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 18 қыркүйектегі
N 196/7 қаулысына
қосымша
Насихаттау жөніндегі баспа материаладарын орналастыру
N
р/с
Ауылдық округтерінің атауы
Насихаттау жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындары
Саны
1.
Хмельницкий
Хмельницкий N 7 округтік сайлау комиссиясы
"Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеме ғимаратының жанында
Хмельницкий ауылдық  округі
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының жанында
Хмельницкий ауылы
3 стенд
N 438 сайлау учаскесі
N 439 сайлау учаскесі
N 578 сайлау учаскесі
Шарбақты N 2 негізгі мектебінің жанында
Шарбақты ауылы
1 стенд

Об утверждении мест размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 18 сентября 2009 года N 196/7. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 30 сентября 2009 года N 12-13-85. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Щербактинского района Павлодарской области от 19 апреля 2010 года N 35/01-18/173)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Щербактинского района Павлодарской области от 19.04. 2010 N 35/01-18/173).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. По согласованию с районной избирательной комиссией определить и утвердить перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Акимам сельских округов оснастить места для размещения агитационных материалов стендами, щитами и тумбами.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района                                С. Смагулов
Согласовано:
Председатель районной
избирательной комиссии
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района
от 18 сентября 2009 года N 196/7
РАЗМЕЩЕНИЕ агитационных печатных материалов
N
пп
Наименование сельского округа
Места размещения агитационных материалов
Количество
1.
Хмельницкий
Хмельницкая окружная избирательная комиссия N 7
У здания государственного учреждения "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа
У здания сельского дома культуры
с. Хмельницкое
3 стенда
избирательный участок N 438
избирательный участок N 439
избирательный участок N 578
У здания Щербактинской ОШ N 2 с. Шарбакты
1 стенд