Біржолғы талондардың құны және тіркелген салық мөлшерлемесін бекіту туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 107/22 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қаңтарда N 12-13-92 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 126/25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010.04.16 N 126/25 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бап 1 тармақ 15) тармақшасына, Қазақстан  Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Заңның 36 баптын 6 тармағына және 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422 бабына сәйкес және Шарбақты аудандық салық басқармасының орташа күндізгі хронометражды бақылау және тексеру нәтижелері негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Эпизодтық сипаты бар кәсіпкерлік қызмет түрімен айналысатын жеке тұлғаларға берілетін біржолғы талондардың бағасы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Базарда сауда-саттықпен айналысатын жеке тұлғаларға арналған біржолғы талондардың бағасы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Қызметтің кейбір түрлеріне бекітілген салық сомасы 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан соң он күнтізбелік уақыт өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комисссияларына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            С. Мельникова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Паванов
Шарбақты аудандық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
N 107/22 шешіміне
1 қосымша
Эпизодтық сипаты бар кәсіпкерлік қызмет түрімен
айналысатын жеке тұлғаларға берілетін
біржолғы талондардың бағасы
N р/с
Кәсіпкерлік қызмет түрлері
Бір күндік біржолғы талонның құны (теңге)
1
Сату /стационарлық жайда жүзеге асырылатын қызметті қоспағанда/:
газет және журналдар
50
тұқым, сондай-ақ отырғызу (екпе, көшет) материалдары

Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного налога
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 107/22. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 21 января 2010 года N 12-13-92. Отменено - решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16 апреля 2010 года N 126/25
Сноска. Отменено решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 16.04.2010 N 126/25.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и на основе средних дневных данных хронометражных наблюдений и обследовании проведенных налоговым управлением Щербактинского района районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых осуществляется на рынках и базарах согласно приложению 2.
3. Установить ставки фиксированного налога согласно приложению 3.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянные комиссии районного маслихата.
Председатель сессии                        С. Мельникова
Секретарь районного маслихата              Б. Паванов
Приложение 1
к решению Щербактинского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года N 107/22
Стоимость разовых талонов для физических лиц,
деятельность которых носит эпизодический характер
N п/п
Виды предпринимательской деятельности
Стоимость разового талона за 1 день (в тенге)
1
Реализация /за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях/:
газет и журналов
50
семян, а также посадочного материала (саженцы, рассада)