Алатау ауданында жаңа құрылған ықшамауданға және жеке көшелерге атау беру туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XІХ сессиясының 2009 жылғы 25 маусымдағы N 217 шешімі және Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 2 шілдедегі № 4/426 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 31 шілдеде N 820 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы» Заңының 13 бабы 4 тармағына сәйкес қалалық ономастика комиссиясының ұсынысы негізінде, бірлесе отырып, Алматы қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және ІV сайланған Алматы қаласы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алатау ауданында жаңа құрылған ықшамауданға «Саялы» атауы берілсін.
2. «Саялы» ықшамауданындағы көшелерге мына атаулар берілсін:
1
Ақсай
бірінші көшеге
2
Ақбұлақ
екінші көшеге
3
Аққайың
үшінші көшеге
4
Аққайнар
төртінші көшеге
3. Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы көшелердің есім көрсеткіштерін, үйлердің рет сандарын жасап, орнатуға қала бюджетінде көзделген қаржы есебінен ақша қаражатын бөлсін.
4. Алатау ауданының әкімі, Алматы қаласының жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы көшелердің жаңа есім көрсеткіштерін және үйлердің рет сандарын жасап, орнатсын.
5. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға және Алматы қаласы Тілдерді дамыту басқармасына жүктелсін.
6. Осы нормативтік құқықтық акті алғаш ресми жарияланғаннан кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімі                  А. Есімов
ІV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХIХ сессиясының төрағасы             А. Моргунов
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                 Т. Мұқашев

О присвоении наименований микрорайону и отдельным улицам Алатауского района
Решение ХIХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 25 июня 2009 года N 217 и постановление акимата города Алматы от 2 июля 2009 года N 4/426. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 31 июля 2009 года за N 820
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», совместно, на основании рекомендации городской комиссии по ономастике акимат города Алматы ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Присвоить микрорайону, образованному в результате создания Алатауского района, название «Саялы».
2. Присвоить улицам в микрорайоне «Саялы» следующие названия:
1
Аксай
первой улице
2
Акбулак
второй улице
3
Аккайын
трьетей улице
4
Аккайнар
четвертой улице
3. Управлению экономики и бюджетного планирования города Алматы предусмотреть в местном бюджете города Алматы средства на изготовление и установление указателей улиц, нумерацию домов.
4. Акиму Алатауского района, Центру по недвижимости по городу Алматы изготовить и установить новые указатели улиц, произвести нумерацию домов.
5. Контроль за исполнением настоящего нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию по социальным вопросам и общественного согласия маслихата города Алматы IV-го созыва и Управление по развитию языков города Алматы.
6. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                      А.Есимов
Председатель ХІХ-й
сессии маслихата города
Алматы ІV-го созыва                     А.Моргунов
Секретарь маслихата города
Алматы ІV-го созыва                     Т.Мукашев