2010 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2009 жылғы 30 қарашадағы N 261 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 25 желтоқсанда N 830 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 379 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІІІ сессиясының 2010.12.13 N 379 шешімімен (қолданысқа енгізілу тәртібін 3-т. қараңыз).
Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің (Салық кодексі) 495 бабы 9 тармағына және Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 19101баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2010 год
Решение XXIII сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 30 ноября 2009 года N 261. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 25 декабря 2009 года за N 830. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13 декабря 2010 N 379
Сноска. Утратило силу решением Маслихата города Алматы от 13.12.2010 N 379 (порядок введения в действие см. п.3) .
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс) и статьями 19, 101 Экологического Кодекса Республики Казахстан, маслихат города Алматы IV-созыва РЕШИЛ:

1. 2010 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. «Алматы қаласы бойынша 2009 жылға қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XIV сессиясының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2009 жылғы 26 қаңтарда № 806 болып тіркелген, «Алматы ақшамы» газетінде 2009 жылғы 31 қаңтардағы № 12 және «Вечерний Алматы» газетінде 2009 жылғы 31 қаңтарда № 12 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2010 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XIV-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 22 декабря 2008 года № 160 «Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2009 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 806 от 26 января 2009 года, и опубликовано в газете «Алматы ақшамы» 31 января 2009 года № 12 и «Вечерний Алматы» 31 января 2009 года № 12).

3. Осы шешім 2010 жылдың 01 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экология, денсаулық сақтау және төтенше жағдайлар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға (Т.Ә.Ізмұхамбетов) және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә.Шормановқа жүктелсін.
ІV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXIII сессиясының
төрағасы                             Т. Мұқашев
ІV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХIII сессиясының
2009 жылғы 30 қарашадағы
№ 261 шешіміне қосымша
2010 жылға арналған
Алматы қаласы бойынша қоршаған орта эмиссиялары
үшін төлемақы ставкалары

3. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2010 года.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экологии, здравоохранения и чрезвычайных ситуаций (Измухамбетов Т.А.) и на заместителя акима города Алматы Шорманова Е.А.
Председатель
XXIII-й сессии
маслихата города
Алматы IV-созыва                        Т. Мукашев
Приложение к решению
ХХIII-ей сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 30 ноября 2009 года № 261
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду по
городу Алматы на 2010 год