Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы N 5/838 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 01 ақпанда N 836 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 594 нөмірмен тіркелген, 2004 жылғы 20 мамырда «Алматы ақшамы» газетінде және 2004 жылғы 27 мамырда «Вечерний Алматы» газетінде жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 7 қаңтардағы № 1/09 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгерістер енгізілген, нормативтік-құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 639 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 8 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 15 және 2005 жылғы 8 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 25 сандарында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 11 наурыздағы № 2/342 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгерістер енгізілген, нормативтік - құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 742 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 10 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 41 және 2007 жылғы 12 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 84-87 сандарында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 31 қазандағы № 8/1096 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгеріс енгізілген, нормативтік - құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 760 нөмірмен тіркелген, 2007 жылғы 4 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 146 және 2007 жылғы 1 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 296 сандарында жарияланған, Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 2/161 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгеріс енгізілген, нормативтік-құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 813 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 2 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 38 және 2009 жылғы 2 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 38 сандарында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года N 2/328 "О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года N 322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836"
Постановление Акимата города Алматы от 31 декабря 2009 года N 5/838. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 февраля 2010 года за N 836
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и «О занятости населения», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836» от 15 апреля 2004 года № 2/328 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 594, опубликовано 20 мая 2004 года в газете «Алматы ақшамы» и 27 мая 2004 года в газете «Вечерний Алматы», внесены изменения постановлением акимата города Алматы от 7 января 2005 года № 1/09 «О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 639, опубликовано 8 февраля 2005 года в газете «Алматы ақшамы» № 15 и 8 февраля 2005 года в газете «Вечерний Алматы» № 25, внесены изменения постановлением акимата города Алматы от 11 марта 2007 года № 2/342 «О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 742, опубликовано 10 апреля 2007 года в газете «Алматы ақшамы» № 41 и 12 апреля в газете «Вечерний Алматы» № 84-87, внесено изменение постановлением акимата города Алматы от 31 октября 2007 года № 8/1096 «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 760, опубликовано 4 декабря 2007 года в газете «Алматы ақшамы» № 146 и 1 декабря 2007 года в газете «Вечерний Алматы» № 296, внесено изменение постановлением акимата города Алматы от 16 марта 2009 года № 2/161 «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836», зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 813, опубликовано 2 апреля 2009 года в газете «Алматы ақшамы» № 38 и 2 апреля 2009 года в газете «Вечерний Алматы» № 38) следующее изменение:
пункт 3 изложить в следующей редакции:

«3. Қоса беріліп отырған Комиссия туралы Ереже бекітілсін».
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 5/576 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» және 2009 жылғы 06 қарашадағы № 5/700 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулыларының күші жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары М.Мұқашевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі              А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2009 жылғы «31» желтоқсандағы
№ 5/838 қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің
күші жойылған кейбір қаулыларының
тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 7 қаңтардағы № 1/09 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысы.
2. Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 11 наурыздағы № 2/342 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысының 1 тармағының 3 азат жолы.
3. Алматы қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 31 қазандағы № 8/1096 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысы.
4. Алматы қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 16 наурыздағы № 2/161 «Алматы қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 15 сәуірдегі № 2/328 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 17 наурыздағы № 322 «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгертулер енгізу туралы» қаулысын жүзеге асыру туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысы.

«3. Утвердить прилагаемое Положение о Комиссии».
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Постановления акимата города Алматы от 16 сентября 2009 года № 5/576 «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836» и от 06 ноября 2009 года № 5/700 «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836» - отменить.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Алматы М.Мукашева.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                      А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 31 декабря 2009 года № 5/838
Перечень
утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 7 января 2005 года № 1/09 «О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836».
2. Абзац 3 пункта 1 постановления акимата города Алматы от 11 марта 2007 года № 2/342 «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836».
3. Постановление акимата города Алматы от 31 октября 2007 года № 8/1096 «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836».
4. Постановление акимата города Алматы от 16 марта 2009 года № 2/161 «О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 15 апреля 2004 года № 2/328 «О реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 17 марта 2004 года № 322 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836».