Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2009 жылғы 3 маусымдағы № 6/10 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2009 жылғы 22 маусымда № 818 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі N 01-05/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 21.04.2014 N 01-05/3 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабының 1-ші тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару» Заңының 37 бабына сәйкес, Әуезов ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Әуезов ауданы әкімінің 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/53 «Жаңа сайлау учаскелерін құру туралы» шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ж. Әлияроваға жүктелсін.
4. Осы нормативтік құқықтық акт, алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік есеппен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әуезов ауданының әкімі                     Ә. Несіпбаев
Алматы қаласы
Әуезов аудан әкімінің
2009 жылғы 03 маусымдағы
№ 6/10 шешіміне қосымша
Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Алматы қаласы Әуэзов ауданы әкімінің 2011.01.17 № 01-05/1 (алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік есеппен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі); 2011.12.27 № 01-05/4 (алғаш ресми жарияланған күннен күнтізбелік есеппен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамаудан, тел. 226-18-89.
№ 86 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
6 ықшамаудан: №№ 1а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45,45а үйлер, 10-а ықшамаудандағы №№ 2, 3, 4 үйлер.
Сайлау учаскесі № 95
Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамаудан, тел. 226-18-99.
№ 113 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
7 ықшамаудан: №№ 1, 2, 3, 4, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,35, 36, 37 үйлер.
Сайлау учаскесі № 96
Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамауданы, тел. 226-18-98.
№ 113 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
6 ықшамаудан: №№ 4, 5, 6, 7, 8,9,10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 46, 48, 50 үйлер.
Сайлау учаскесі № 97

Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 3 июня 2009 года N 6/10. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 22 июня 2009 года за N 818. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года N 01-05/3
Сноска. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 21.04.2014 N 01-05/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан», статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким Ауэзовского района  города Алматы решил:
1. Образовать избирательные участки по Ауэзовскому району города Алматы согласно приложению.
2. Отменить решение акима Ауэзовского района города Алматы от  29 декабря 2008 года № 12/53 «Об образовании новых избирательных участков».
3. Контроль за исполнением настоящего решения  возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Алиярову Б.Ж.
4. Настоящий нормативный правовой акт вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого его официального  опубликования.
Аким
Ауэзовского района                            А. Несипбаев
Приложение
к решению акима Ауэзовского
района города Алматы
от 3 июня 2009 года № 6/10
Избирательные участки по Ауэзовскому
району города Алматы
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями Акима Ауэзовского района города Алматы от 17.01.2011 N 01-05/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования); от 27.12.2011 N 01-05/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования).
Избирательный участок № 94
Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 226-18-89.
Средняя школа № 86.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 6, дома №№ 1-а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45-а.
Микрорайон 10-а, дома №№ 2, 3, 4.
Избирательный участок № 95
Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 226-18-99.
Средняя школа № 113.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 7, дома №№ 1, 2, 3, 4,, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 96
Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 226-18-98.
Средняя школа № 113.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 6, дома №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17-а, 18, 18-а, 19, 19-а, 20, 46, 48, 50.
Избирательный участок № 97

Орталығы: Алматы қаласы, 6 ықшамаудан тел. 226-18-90.
№ 86 Орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
6 ықшамаудан №№ 1, 2, 3, 3а, 3б, 10, 53, 55, 57, 58, 59, 61 үйлер, 7 ықшамаудан №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 19а үйлер.
Сайлау учаскесі № 127
Орталығы: Алматы қаласы, Ақсай-1 ықшамауданы.
№ 133 орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ақсай-1 ықшамауданы №№ 1, 1-а, 2, 3, 4, 4-а, 4-б, 5, 6, 7, 7-а, 8 үйлер.
Сайлау учаскесі № 128
Орталығы: Алматы қаласы, Ақсай-1 ықшамауданы, тел. 224-84-19.
№ 133 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Ақсай-1А ықшамауданы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 27б, 28, 28б, 29, 30, 31, 31а, 31б, 32, 33, 34 үйлер.
№ 143 сайлау учаскесi
Орталығы: № 141 орта мектеп, Жетiсу-2 ықшам ауданы, 86 үй, телефоны: 299-95-14.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жетiсу-1 ықшам ауданы: №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23,  24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ,33, 34, 35  үйлер.
№ 151 сайлау учаскесi
Орталығы: № 157 орта мектеп, Қалқаман ықшам ауданы, Байтұрсынов көшесі, 36, телефоны: 297-31-69.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қалқаман-2 ықшам ауданы (бұрынғы төменгі Каменка). Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әбішев көшесінен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесінің шығыс жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесінің оңтүстік жағымен, Әуезов ауданының батыс шекарасына дейін. Ауданның батыс шекарасының шығыс бойымен, оңтүстікке қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байтұрсынов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байтұрсынов көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіннің батыс жағымен (шекарадан Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіндегі үйлерді шығара отырып) Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Ақтамберді жырау көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Ақтамберді жырау көшесінің батыс жағымен солтүстікке қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Құлыбеков көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Құлыбеков көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін.
Сайлау учаскесі № 424
Орталығы: Алматы қаласы, Таугүл-3 ықшамауданы, Шәймерденов көшесi.
175 орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Таугүл-3 ықшамауданы. Шайкенов көшесiнен Жандосов көшесінің
оңтүстік жағымен ауданның батыс шекарасына дейiн. Аудан батыс шекарасынан Асқаров көшесіне дейін. Асқаров көшесінің солтүстiк
жағымен Шайкенов көшесiне дейiн. Шайкенов көшесiнің батыс жағымен Жандосов көшесiне дейiн.
№ 426 сайлау учаскесi
Орталығы: Қазақ жол қатынастары университеті Жетiсу-1 ықшам ауданы, 32-А, телефоны: 376-74-78.
Сайлау учаскесінің шекаралары:

Центр: город Алматы, микрорайон 6, телефон 226-18-90.
Средняя школа № 86.
Границы избирательного участка:
Микрорайон 6, дома №№ 1, 2, 3, 3-а, 3-б, 10, 53, 55, 57, 58, 59, 61.
Микрорайон 7 дома 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 11, 19-а.
Избирательный участок № 127
Центр: город Алматы, микрорайон Аксай-1.
Средняя школа № 133.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Аксай-1, дома №№ 1, 1а, 2, 3, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 7а, 8.
Избирательный участок № 128
Центр: город Алматы, микрорайон Аксай-1, телефон 224-84-19.
Средняя школа № 133.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Аксай-1-А, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27Б, 28, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34.
Избирательный участок № 143
Центр: город Алматы, средняя школа № 141, микрорайон Жетысу-2, дом № 86, телефон 224-83-82.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Жетысу-1, дома №№  10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
Избирательный участок № 151
Центр: город Алматы, средняя школа № 157, микрорайон Калкаман, улица Байтурсынова, дом № 36, телефон 297-31-69.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Калкаман-2 (бывший поселок - Нижняя Каменка). От улицы Абишева микрорайона Калкаман-2, по восточной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2, до переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2. По южной стороне переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2, до западной границы Ауэзовского района. По восточной стороне западной границы района, в южном направлении до улицы Байтурсынова микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Байтурсынова микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, (исключая дома по улице Ауэзова микрорайона Калкаман-2), до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне  улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2, до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2, в северном направлении до улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Кулбекова микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до улицы Альжапара Абишева микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Альжапара  Абишева микрорайона Калкаман-2, до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 424
Центр: город Алматы, микрорайон Таугуль-3.
Средняя школа № 175.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Таугуль-3, от улицы Шайкенова, по южной стороне улицы Жандосова, до западной границы района. По западной границе района, до улицы Аскарова. По северной стороне улицы Аскарова, до улицы Шайкенова. По западной стороне улицы Шайкенова до улицы Жандосова.
Избирательный участок № 426
Центр: город Алматы, Казахский университет путей сообщения, микрорайон Жетысу-1, дом 32-А, телефон 224-60-74.
Границы избирательного участка:

Жетiсу-1 ықшам ауданы: №№ 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55. Жетiсу-3 ықшам ауданы – түгел.
Сайлау учаскесі № 427
Орталығы: Алматы қаласы, Мамыр-1 ықшамауданы. 173 орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мамыр-4 ықшамаудандары – түгел.
№ 428 сайлау учаскесi
Орталығы: № 7 қалалық клиникалық аурухана, Қалқаман ықшам ауданы, телефоны: 270-86-20.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінен батысқа қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесінің батыс жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Комсомольская тұйық көшесінің солтүстік жағымен ауданның батыс шекарасына дейін. Ауданның шығыс шекарасымен солтүстікке қарай, Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жағымен шығысқа қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әлжаппар Әбішев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Бегалиев көшесіне дейін.
Сайлау учаскесі № 430
Орталығы: Алматы қаласы, Қалқаман ықшамауданы, тел. 297-30-58.
№ 157 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарғалы өзенінен батысқа қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесінің оңтүстігімен (жылу трассасы) Қалқаман-2 ықшамауданындағы Ақтамберді жырау (бұрынғы Исатай батыр) көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Ақтамберді жырау (бұрынғы Исатай батыр) көшесінің шығыс жағымен, оңтүстікке қарай Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесінің солтүстік жағымен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесіне дейін (жылу трассасы).
Сайлау учаскесі № 467
Орталығы: Алматы қаласы, Мамыр-1 ықшамауданы.
173 орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мамыр-1 ықшамауданы–№ 11,12,13,14,15,16,17,18, 19,27 үйлері, Мамыр-2 ықшамауданының № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10, 11,12,13,14,15,16,18, 18а, 19,20 үйлерi.
Сайлау учаскесі № 473
Орталығы: Алматы қаласы, Қалқаман-3 ықшамауданы, Мақатаев көшесі, тел. 381-86-65. № 176 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қарғалы өзенінен, батысқа қарай, Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесінің оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Әуезов көшесінің шығыс жағымен Әскери қалашықтың қоршауына дейін. Әскери қалашықтың қоршауының солтүстік жағымен, шығысқа қарай, Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесімен шығысқа қарай, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен, солтүстікке қарай, Қалқаман-2 ықшамауданындағы Байзақ батыр (бұрынғы Ильич) көшесіне дейін.
Сайлау учаскесі № 480

Микрорайон Жетысу-1, дома №№ 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55; микрорайон Жетысу-3 – полностью.
Избирательный участок № 427
Центр: город Алматы, микрорайон Мамыр-1, дом 21.
Средняя школа № 173.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Мамыр-4 полностью.
Избирательный участок № 428
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, телефон 269-00-92.
Городская клиническая больница № 7.
Границы избирательного участка:
От улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, на запад, по северной стороне улицы Альжапара Абишева микрорайона Калкаман-2,  до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2, до переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2. По северной стороне переулка Комсомольский микрорайона Калкаман-2, до западной границы района. По восточной стороне границы района на север, до проспекта Райымбека. По южной стороне поспекта Райымбека, на восток до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По западной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, в южном направлении до улицы Альжапара Абишева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Альжапара Абишева, до улицы Бегалиева микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 430
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, телефон 297-30-58.
Средняя школа № 157.
Границы избирательного участка:
От речки Каргалинка, на запад, по южной стороне улицы Токсына Кулбекова микрорайона Калкаман-2 (теплотрасса), до улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Исатая). По восточной стороне улицы Актамберды жырау микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Исатая), на юг до улицы Байзака батыра микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Ильича). По северной стороне улицы Байзака батыра микрорайона Калкаман-2 (бывшая улица Ильича), до речки Каргалинка. По западной стороне речки Каргалинка, до улицы Токсына Кулбекова (теплотрасса) микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 467
Центр: город Алматы, микрорайон Мамыр-1, дом 21.
Средняя школа № 173.
Границы избирательного участка:
Микрорайон  Мамыр-1, дома №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 27.
Микрорайон  Мамыр-2, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 18, 18а, 19, 20.
Избирательный участок № 473
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, ул.Макатаева, 47.
Средняя школа № 176.
Границы избирательно участка:
От речки Каргалинка, на запад по южной стороне улицы Байзака батыра (бывшая улица Ильича) микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до забора Военного городка. По северной стороне забора Военного городка, на восток, до улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2. По улице Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2, на восток до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, на север до улицы Байзака батыра (бывшая улица Ильича) микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 480

Орталығы: Алматы қаласы,Ақсай-1 ықшамауданы, тел. 224-84-19.
№ 133 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Аксай-1 ықшамауданы: №№ 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20,21, 23, 24, 25;
Аксай -1А ықшамауданы: №№ 11, 12, 13, 14.
Сайлау учаскесі № 481
Орталығы: Алматы қаласы, Мамыр-2 ықшамауданы, 18-үй
«Тау Сұңқар плюс» медицина орталығы
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Мамыр-3 ықшамауданы түгел №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлерi.
Сайлау учаскесі № 482
Орталығы: Алматы қаласы телефоны 269-00-98.
№ 1 Қалалық клиникалық аурухана.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Алты Алаш ықшамауданы - түгел.
Әуезов көшесінен Райымбек батыр даңғылының оңтүстік жағымен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен Қалқаман-2 ықшам ауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесіне дейін (жылу трассасы). Қалқаман-2 ықшамауданындағы Тоқсын Құлыбеков көшесінің солтүстік жағымен (жылу трассасы) Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Әуезов көшесінің шығыс жағымен Райымбек даңғылына (Тоқсын Құлыбеков көшесінің солтүстік жағындағы барлық үйлерді қоса) дейін.
Сайлау учаскесi № 483
Орталығы: Алматы қаласы, Таугүл-3 ықшамауданы.
№ 175 орта мектебі.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Таугүл-3 ықшамауданы. Жандосов көшесiнен Сайын көшесінің батыс жағымен Асқаров көшесіне дейін. Асқаров көшесінің солтүстiк жағымен Шайкенов көшесiне дейiн. Шайкенов көшесiнің шығыс жағымен Жандосов көшесiне дейiн. Жандосов көшесiнің оңтүстігімен Сайын көшесіне дейiн.
Сайлау учаскесі № 490
Орталығы: Алматы қаласы, Мақатаев көшесі 47,
Қалқаман-3 ықшамауданы. № 176 орта мектеп.
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесінен Қарғалы өзенінің батыс жағалауымен (Достық ықшам ауданындағы Пионерская көшесіндегі және АФЦИНАО үйлерін қоспай) Каменка-3 ықшам ауданының үйлерін қоса отырып, Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жағымен, батысқа қарай Жоғары Каменка поселкесінің шекарасына дейін. Жоғары Каменка поселкесінің шығыс дағымен солтүстікке қарай, Қалқаман-3 ықшамауданындағы Смет Кеңесбаев көшесіне дейін. Қалқаман-3 ықшамауданындағы Смет Кеңесбаев көшесінің солтүстік жағымен Қалқаман ықшамауданындағы Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман ықшамауданындағы Әуезов көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Әскери қалашықтың қоршауына дейін. Әскери қалашықтың оңтүстік жағымен Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесіне дейін. Қалқаман-2 ықшамауданындағы Нағымбек Нұрмағамбетов көшесінің оңтүстік жағымен Қарғалы өзеніне дейін.

Центр: город Алматы, мкр.Аксай-1, телефон 224-84-19.
Средняя школа № 133
Границы избирательного участка:
Микрорайон Аксай-1, дома, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25.
Микрорайон Аксай 1-А, дома №№ 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 481
Центр: город Алматы, микрорайон Мамыр-2, дом 18.
Медицинский центр «Тау Сункар плюс».
Границы избирательного участка:
Микрорайоны Мамыр-3 полностью, дома №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 482
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман, телефон 269-00-98.
Городская клиническая больница № 1.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Алты-Алаш – полностью. От улицы Ауэзова, по южной стороне проспекта Райымбека, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, до улицы Токсына Кулбекова (теплотрасса) микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Токсына Кулбекова (теплотрасса) микрорайона Калкаман-2, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, до проспекта Райымбека (включая все дома по северной стороне улицы Токсына Кулбекова).
Избирательный участок № 483
Центр: город Алматы, микрорайон Таугуль-3.
Средняя школа № 175.
Границы избирательного участка:
Микрорайон Таугуль-3. От улицы Жандосова, по западной стороне улицы Саина, до улицы Аскарова. По северной стороне улицы Аскарова, до улицы Шайкенова. По восточной стороне улицы Шайкенова, до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, до улицы Саина.
Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Калкаман 3, улица Макатаева, 47.
Средняя школа № 176.
Границы избирательного участка:
От улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2, по западному берегу речки Каргалинка, на юг, до улицы Джандосова (исключая дома по улице Пионерская микрорайона Достык и дома по улице АФЦИНАО), и включая дома микрорайона Каменка-3). По северной стороне улицы Джандосова, на запад, до границы поселка Верхняя Каменка. По восточной стороне границы поселка Верхняя Каменка на север, до улицы Смета Кенесбаева микрорайона Калкаман-3. По северной стороне улицы Смета Кенесбаева микрорайона Калкаман-3, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман, на север до забора Военного городка. По южной стороне забора Военного городка, до улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2. По южной стороне улицы Нагимбека Нурмагамбетова микрорайона Калкаман-2, до речки Каргалинка.